Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66275.87
0.11%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3551.79
0.53%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.06
-1.09%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $604.7
-0.51%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

F1 Delta Time’da NFT Satış Rekoru Kırıldı!

F1 Delta Time’dan rekor haberi!

Clock
Paylaş
F1 Delta Time’da NFT Satış Rekoru Kırıldı!

Animoca Brands’in NFT destekli motor sporları oyunu F1 Delta Time yeni bir NFT rekoru kırdı.

Circuit de Monaco’nun bir kısmı, şirketin yerel tokeni olan REVV token cinsinden 9 Milyon $’a satıldı. Bu rakam yaklaşık olarak 223.000 $ değerinde. Animoca’dan gelen açıklamalara göre bu, dünya üzerinde satılmış en pahalı NFT ürünü. Ek olarak açık artırma, 1929 REVV token fiyatından satışa çıkarılmıştı.

728×90 muhabbit - F1 Delta Time'da NFT Satış Rekoru Kırıldı!300x250 muhabbit - F1 Delta Time'da NFT Satış Rekoru Kırıldı!

Tarihin en pahalı NFT’si, geçtiğimi senenin başlarında New York’ta bir müzayede salonunda satışa çıkmıştı. 131.260 $ fiyatından satılan sanat eseri, sanatçı Robert Alice ve NFT uzmanları Asyng Labs ile ortak bir çalışmanın eseri.

Pistin bir parçasını ifade eden NFT tokeni, “Formula 1 Grand Prix de Monaco 2020 1A” adı ile satışa çıktı ve 29 Aralık tarihinden 2 Aralık tarihine kadar satışta kaldı. Bu arada pistin nadirlik değeri “Apex” olarak karşımıza çıkıyor.

Bildiğiniz gibi, çevrimiçi oyunlarda eşya satın alırken incelediğimiz önemli bir detay, eşyanın nadirlik seviyesidir. F1 Delta Time’da da böyle bir durum var, ve en değerli eşya klasmanı “Apex” olarak nitelendiriliyor.

Animoca Brands’in oyununda, pist sahibi olan yatırımcılar, pistlerinde koşulan yarış başına belirli bir ücret alıyor.

Bu, F1 Delta Time’ın satmış olduğu pahalı NFT ürünlerinden ilki değil. Animoca Brands, oyunu ve Formula 1 ile anlaşma sağladığını duyurduğunda, 1-1-1 isimli Formula 1 aracını açık artırmaya çıkardı. Türünün tek örneği olan NFT, o günlerde 113.123 $’a alıcı bulmayı başarmıştı.

Görünüşe göre Circuit de Monaco, tarihin en pahalı NFT’si olmayı başarmış. Sizce, ilerleyen zamanlarda bu rekor fiyatın üzerine NFT satılabilecek mi?

Daha fazla Blockchain Haberi için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Animoca Brands Haberleri için: Animoca Brands Haberleri

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar