Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67379.18
-3.23%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3789.66
1.45%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.45
-6.00%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $590.3
-3.48%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Ferrari; Blockchain, NFT ve Web3 Teknolojilerine Odaklanacak!

Ferrari CEO’su Benedetto Vigna, yaptığı açıklamada şirketin gelecekte hangi teknoloji alanlarına yöneleceğinden bahsetti.

Clock
Paylaş
Ferrari; Blockchain, NFT ve Web3 Teknolojilerine Odaklanacak!

Ferrari CEO’su Benedetto Vigna, Ferrari’nin blockchain teknolojisine gelecekte daha fazla yöneleceğini ifade ediyor.

Benedetto Vigna’ya göre blockchain ve NFT endüstrileri “dikkate değer” nitelikte. CEO’ya göre gelecekte Ferrari, kripto para sektörüne yatırımlar yapmaya devam edecek.

728×90 muhabbit - Ferrari; Blockchain, NFT ve Web3 Teknolojilerine Odaklanacak!300x250 muhabbit - Ferrari; Blockchain, NFT ve Web3 Teknolojilerine Odaklanacak!

İlginizi çekebilir: Blok Zinciri Nedir? Nasıl Çalışır?

Blockchain ve NFT’ler Bizim için İlgi Çekici

Geçtiğimiz yılın (2021) son çeyreği ile ilgili şirket raporları hakkında konuşan Ferrari CEO’su, şirketin gelecekte Web3 teknolojileri ile ilgileneceğini söyledi.

Galler’de bulunan Amazon Web Services gibi önde gelen teknoloji şirketleri ile ilişkilerimizi geliştiriyoruz. Ferrari’nin gelecekte dijital teknolojiler ve Web3 alanında öncü olmasını istiyoruz.

Daha fazla Web3 haberi için buraya bakabilirsiniz.

Ayrıca CEO Vigna; blockchain teknolojisi, Web3 ve NFT alanlarının Ferrari için ilgi çekici olduğunu söylüyor. Bu teknolojiler CEO’ya göre Ferrari’nin marka gelişiminde yerini sağlamlaştıracak. Lider marka olmak hedefini devam ettiren şirketin CEO’su şu ifadelerde bulunuyor:

Marka değerimizi artırmamız için hangi teknolojilerin bize faydalı olacağını araştırıyoruz. Dijital teknolojiler ve Web3, şüphesiz ki bu amaçlara hizmet ediyor. Blockchain ve NFT’ler dikkate değer teknolojiler ve ilgiyi hak ediyorlar.

Vigna’ya göre kripto para endüstrisi hızla büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Rakip şirketlerin bu teknolojilere adım attığını ifade eden CEO, Ferrari’nin de geri kalmamak için bu trendi yakalaması gerektiğini düşünüyor.

Ferrari CEO 906x600 - Ferrari; Blockchain, NFT ve Web3 Teknolojilerine Odaklanacak!
Benedetto Vigna – Ferrari CEO’su

Ferrari NFT’leri

İtalyan spor arabaları üreticisi Ferrari, 2021 yılının sonlarında blockchain dünyasına ilk adımlarını atmıştı. O zamandan beri Ferrari, İsviçreli teknoloji firması Velas Network AG ile partnerlik halinde. Bu partnerliğin amacı ise; Ferrari severler için NFT’ler üretmek.

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

Mart 2022 tarihinde (bir sonraki Formula 1 sezonu başladığında) Ferrari’ye ait NFT’lerin de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Ferrari Genel Müdürü Mattia Binotto, Velas şirketini “inovasyonu ve performansı ön plana çıkaran bir teknoloji şirketi” olarak tanımlıyor.

İsviçreli şirketin CEO’su Farhad Shagulyamov ise, Ferrari ile ekip olmanın harika olduğunu ve İtalyan markanın “mükemmelliğin bir sembolü” olduğunu söylüyor.

Daha fazla NFT haberi için buraya bakabilirsiniz.

İki şirket arasında yapılan anlaşmaya göre, Velas aynı zamanda Ferrari Esports serisinin de resmi sponsoru olacak. Ferrari Esports takımını ise Formula 1 sezonunda yeniden izliyor olacağız.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar