Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $70190
-1.20%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3795.61
3.10%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $41.21
3.03%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $619.1
3.44%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Scuderia Ferrari NFT Dünyasına Adım Atıyor!

Scuderia Ferrari’den NFT hamlesi!

Clock
Paylaş
Scuderia Ferrari NFT Dünyasına Adım Atıyor!

Scuderia Ferrari’nin yaptığı açıklamaya göre yarış takımı, İsviçre menşeli teknoloji firması Velas Network ile anlaşma sağladı.

Dijital ürün ve hizmet sağlayıcısı olarak görev alan Velas Network, önümüzdeki sezondan itibaren Scuderia Ferrari takımının sponsoru olacak.

728×90 muhabbit - Scuderia Ferrari NFT Dünyasına Adım Atıyor!300x250 muhabbit - Scuderia Ferrari NFT Dünyasına Adım Atıyor!

Bu anlaşma ile birlikte Scuderia Ferrari’nin “tifosi“leri, özel dijital içeriklere erişebilecek.

Bunun yanı sıra Velas Network, Scuderia Ferrari’nin alt markası olan Ferrari Esports Series’in resmi isim sponsoru olacak.

VElas Network’ün kurucu ortağı ve CEO’su Farhad Shagulyamov, konu hakkında şu açıklamalarda bulundu:

Hem sürdürülebilir bir yapıya hem de performansa yönelen bir blockchain geliştirdikten sonra Ferrari ile ortaklık yapmamız bizi mutlu ediyor. Velas artık motorsporlarının zirve takımlarından birine sponsor oldu ve yenilikçi ürünlerini bütün dünyaya sunabilecek.

Scuderia Ferrari’nin bu ortaklık haberi, geçtiğimiz yıllarda ortaklık yapılan Banco Santander ile ortaklık yenilenmesinden kısa bir süre sonra açıklandı.

Blockchain Teknolojisine İlgi Duyan Tek Takım Scuderia Ferrari Değil!

Bu arada Formula 1 takımlarından blockchain teknolojisine ilgi duyan tek takım Scuderia Ferrari değil. Daha öncelerde de bildirdiğimiz gibi kripto para borsası FTX, Mercedes-AMG Petronas ile bir sponsorluk anlaşması imzalamıştı.

Hatta bunun yanı sıra ABD menşeli kripto para borsası Crypto.com, Formula 1’in ana sponsorlarından biri oldu. Hatta F1 sponsorlarının kendi belirlediği ödüller arasında yer alan Crypto.com ödülünü, Aston Martin Cognizant takımında yer alan Sebastian Vettel kazandı.

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar