Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61118.47
6.81%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3310.71
1.86%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.71
-1.12%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $409.6
3.57%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Forbes, Tekrardan Sandbox Evrenine Geldi!

Forbes, yeni etkinliğini tanıttı!

Clock
Paylaş
Forbes, Tekrardan Sandbox Evrenine Geldi!

Dünyaca ünlü dergi şirketi Forbes, Web3 alanını ilk benimseyen şirketlerden biri oldu. Şirket, metaverse ve Web3’ü üyelerine tanıtmak için önemli kararlar aldı. Şirket, Sandbox ile ortaklık kurarak yayınlarının başarılarını ve arkasındaki isimlerin tarihini eşsiz bir Web3 deneyimiyle sergileyecek.

Binance BannerBinance Banner

Forbes, derginin tarihini, Malcolm Forbes’in tutkularını ve daha fazlasını sergileyen ve 14 Aralık 2022 tarihinde başlayan birçok eğitici etkinlik yapacak. Sandbox oyuncuları 28 Aralık 2022 tarihine kadar yenilenmiş Forbes ve onun kültürünü yeniden keşfedebilecek.

Forbes metaverse, derginin başarılarını sergileyen bir NFT galerisi de dahil olmak üzere Forbes hatıralarına ev sahipliği yapacak ve ayrıca Forbes 30 yayınını 30 NFT koleksiyonu ile meraklılarına tanıtacak. Şirket daha önce Sanal Milyarderler NFT koleksiyonu ile milyarderlerin varlıklarını sanal olarak sergilemişti.

Eşsiz deneyimin yanı sıra oyuncular, Sandbox’ta giyebilecekleri sınırlı sayıdaki Forbes eşyalarını satın alabilecek. Ayrıca, Dünyanın En Zenginleri yayımcısı, Sandbox’ta sürpriz Noel hediyeleri ve özel sürprizler olacağını da belirtti.

Forbes Metaverse Etkinliğinin Ayrıntıları

Etkinlik ile alakalı diğer detaylar ise şu şekilde:

  • Üyelere üyelere özel etkinliğin aksine bu etkinlik tüm oyunculara açık olacak.
  • Forbes deneyimi görevlerinin hepsini bitiren oyuncular 50.000 SAND ödül havuzlu bir etkinliğe girecek. Sandbox, bu ödülleri sonraki bir tarihte oyunculara dağıtacak.
  • Bir oyuncunun ne kadar SAND token alacağı toplamda kaç oyuncunun görevleri tamamlayacağına bağlı olacak.
  • Sandbox, 400 kazanana ayrıca Forbes deneyimini kutlamak için Forbes VIP Balloon NFT‘si verecek.
  • Oyuncular, NFT kazanabilmek için Forbes Hub’ta en sevdikleri yerde avatarlarının bir resmini çekerek yeni yıl hoş geldin mesajı ile sosyal medyada paylaşması gerekiyor.
  • Oyuncular belirli oyun karakterleri ile etkileşime geçerek eşsiz üyelik fiyatlarından da faydalanabilecek. Ayrıca, üyelik oyunculara Forbes’in gelecekteki etkinliklerine de erken erişim imkanı sunacak.

Twitter’dan anlık ve hızlı haber akışı için: https://twitter.com/Muhabbitcom

Daha fazla Metaverse haberleri için: Metaverse Haberleri

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar