Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65584
0.15%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3584.77
0.85%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.78
2.21%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $603.7
0.22%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Franklin Templeton, diğer tokenlar için kripto fonunu araştırıyor

Clock
Paylaş
Franklin Templeton, diğer tokenlar için kripto fonunu araştırıyor

Bir rapora göre, spot Bitcoin ETF ihraççısı Franklin Templeton, BTC ve ETH dışındaki tokenlara yatırım yapacak yeni bir kripto fonu oluşturmayı planlıyor. Raporda, firmanın bu yeni fonun bir parçası olarak staking ödülleri sunmayı da değerlendirdiği belirtiliyor.

ABD’de spot Bitcoin ETF ihraç eden Franklin Templeton, BTC ve ETH dışında kalan diğer kripto paralara yatırım yapacak yeni bir fon üzerinde çalışıyor.

728×90 muhabbit - Franklin Templeton, diğer tokenlar için kripto fonunu araştırıyor300x250 muhabbit - Franklin Templeton, diğer tokenlar için kripto fonunu araştırıyor

Franklin Templeton, şu anda yönetimi altında 350 milyon dolardan fazla değere sahip olan bir spot Bitcoin ETF’ine sahip. Ayrıca şirket bir spot Ether ETF‘i listelemek için başvuru yaptı.

Staking ödülleri var

Rapora göre Franklin Templeton bu yeni kripto fonunu başlatırsa fonda staking ödülleri yer alacak. Geçen ay onaylanan spot Ethereum ETF’lerinde ise staking ödülleri yer almamıştı.

Franklin Templeton haberin kaynağı The Block‘un yorum talebine henüz yanıt vermedi. Rapora göre, Franklin Templeton’ın spot Bitcoin ETF’inin performansı, BlackRock ve Fidelity tarafından sunulan benzer ürünlerle karşılaştırıldığında daha düşük kalırken, firma dijital varlık işini ABD dışına genişletme konusundaki kararlılığını sürdürüyor.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar