Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61910
2.51%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3391.95
2.82%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.09
8.03%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $406.3
-0.44%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

FTX, Cal Memorial Stadyumu’nun İsim Haklarını Satın Aldı!

Önde gelen kripto borsası FTX, California Memorial Stadyumu’ndaki futbol sahasının isim haklarını satın aldı.

Clock
Paylaş
FTX, Cal Memorial Stadyumu’nun İsim Haklarını Satın Aldı!

Şirketin CEO’su Sam Bankman-Fried’ın Pazartesi günü attığı “tweet”le, kripto para borsası FTX’in bir spor organizasyonuyla ortaklık anlaşması daha imzaladığını duyurdu.

Binance BannerBinance Banner

FTX, yaptığı anlaşmayla California Üniversitesi’nin futbol sahasının isim haklarını aldı. Anlaşmaya göre California Memorial Stadium’unun ismi FTX Field olarak değiştirilecek. 10 yıllık bir sözleşme imzalayan FTX, stadyumun isim haklarını 17,5 milyon dolara satın aldı.

Kaliforniya Üniversitesi’nden hukuk çalışmaları alanında lisans derecesini alan ve orada bulunduğu süre boyunca Golden Bear (Altın Ayılar) için futbol oynayan FTX.US’nin COO’su Sina Nader, anlaşma hakkında şunları söyledi:

Dünyanın en büyük üniversitelerinden biriyle ortak olmaktan ve kripto paraların varlığını spor ortamlarına kadar yaymaktan heyecan duyuyoruz. Bu tarihi ortaklık, kuruluşumuzun temel değerleriyle uyumlu hayırsever girişimlerde işbirliği yapmamıza da olanak tanıyacak. Şahsen yerel topluluklarla işbirliği yapmak için mezun olduğum okulla birlikte çalışmaktan heyecan duyuyorum.

Ayrıca FTX’in Berkeley’deki evsizler için 200.000 dolar taahhüt ettiğini ve UC Berkeley’de yardıma ihtiyacı olan öğrenci gruplarına yardım eden kuruluşlarını da desteklediğini söyledi.

Bununla beraber Cal Athletics’in multimedya hak sahibi Learfield, California Üniversitesi adına kripto para birimi ile ödeme kabul edecek. Adlandırma haklarına ek olarak, ortaklıkta yeni sahada markalaşma, sosyal entegrasyon ve işbirlikçi bir hayırsever hizmet platformu lansmanı yapılacak. Ortaklığı açıklayan Cal Atletizm Direktörü Jim Knowlton şunları söyledi:

FTX’i harika bir ortak olarak görüyoruz. Bu anlaşma, öğrenci ve sporcu deneyimimizi desteklemek için gelir akışlarını çeşitlendirmeye yönelik stratejik planımızın bir parçası olan alan adlandırma haklarının çok ötesine uzanıyor. Berkeleyde olan gaziler ve ihtiyaç sahibi öğrenciler için yeni şeyler yapacağız. İlişkimizi önümüzdeki yıllarda geliştirmek için sabırsızlanıyoruz.

FTX’in Cal Memorial Stadium ile yaptığı anlaşma, diğer spor organizasyonlarıyla yapılan anlaşmalardan sadece birisi.

Daha önce FTX, FTX Arena olarak adlandırılan ünlü NBA takımı Miami Heat’in ev sahasının isim haklarını elde etmek için 135 milyon dolarlık bir anlaşma yapmıştı. Bununla birlikte Major League Baseball ile beş yıllık bir sponsorluk anlaşması yaptı. E-spor takımı olan SoloMid‘in isim haklarını 10 yıllığına 210 milyon dolara satın almıştı.

Halâ FTX hesabınız yoksa bizim linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz. FTX borsasına kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz..

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar