Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67159.99
0.45%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3124.39
0.79%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.19
-0.27%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $579.9
-0.14%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

FTX, kilitli Solana (SOL) varlığını satıyor

Clock
Paylaş
FTX, kilitli Solana (SOL) varlığını satıyor

İflas eden kripto para borsası FTX’in mal varlığı, spot Bitcoin ETF’ine fon oluşturmak için 1,9 milyar dolar değerinde kilitli Solana (SOL) satıyor.

FTX, spot Bitcoin ETF‘i için toplam 2,6 milyar dolar değerindeki SOL lotunun yaklaşık üçte ikisini satışa sundu. Token başına 64 dolar olan toplamda 30 milyon SOL içeren bu satışlar, token’lar kilitli olduğu için düşük fiyatla satılıyor.

728×90 muhabbit - FTX, kilitli Solana (SOL) varlığını satıyor300x250 muhabbit - FTX, kilitli Solana (SOL) varlığını satıyor

SOL satışına alıcılar ilgi gösteriyor. Bu şirketlerden biri de satın alım için 620 milyon dolarlık fon oluşturan Galaxy Digital’in yan kuruluşu Galaxy Trading oldu.

FTX’in SOL varlığı

The Block‘un haberine göre borsanın çöküşünden bu yana yatırımcılar şirketin Solana hisselerinden pay almak için çaba sarf ediyorlar. Solana, FTX‘in dijital varlık varlıklarının büyük bir kısmını oluşturuyor ve kripto borsasının çöküşünden sonra yeniden toparlanarak yüksek bir piyasa değerine ulaştı.

FTX’in mal varlığında toplam 41 milyon kilitli SOL var ve bunların değeri yaklaşık 7,5 milyar doları buluyor. Solana’nın (SOL) şu anki fiyatı ise CMC verilerine göre 173,6 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar