Muhabbit

FTX Kullanıcılarına Önemli Uyarı: 29 Eylül Son Başvuru Tarihi!

FTX, kullanıcıların kayıplarını talep etmeleri için 29 Eylül 2023 tarihini belirledi. Bu tarihe kadar talebinizi oluşturmazsanız, hakkınızı kaybedebilirsiniz. Bu nedenle, süreci başlatmak için acele edin.

banka-ftx

İflas eden kripto para borsası FTX’den alacaklarınızı talep etmeniz için acele etmeniz gerekiyor. FTX müşteri talepleri için son tarih olan 29 Eylül’den önce başvuru yapmanız işi şansa bırakmamak adına önem arz ediyor.

FTX Son Başvuru Tarihi: 29 Eylül 2023, 16:00 ET

FTX, kullanıcıların kayıplarını talep etmeleri için 29 Eylül 2023 tarihini belirledi. Bu tarihe kadar talebinizi oluşturmazsanız, hakkınızı kaybedebilirsiniz. Bu nedenle, süreci başlatmak için acele edin.

FTX Talep Süreci Nasıl İşliyor?

Talebinizi sunmak için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekmektedir:

  1. Öncelikle FTX Talep Portalı’na giriş yapmanız gerekiyor. https://claims.ftx.com
  2. Müşterinizi Tanıyın (KYC) bilgilerinizi sunmanız gerekiyor. KYC bilgileri, taleplerinizin alınması için önemli. Bu adımı tamamlamalısınız.
  3. Talebiniz sırasında hangi tazminat varlığını tercih ettiğinizi belirtmelisiniz. Bu varlık kripto para birimi, NFT veya fiat para birimi olabilir.

KYC bilgilerini sunmayanlar için, inceleme ve doğrulama süreci belirlenen son tarihten sonra da devam edecektir. Ancak, taleplerin tümünün ABD doları cinsinden yapılması gerektiğini unutmayın.

FTX ve Bankman-Fried Cephesinde Neler Oluyor?

FTX, kaybedilen milyarlarca dolarlık fonları geri almaya çalışıyor. Ayrıca, Sam Bankman-Fried’in ebeveynleri Allan Joseph Bankman ve Barbara Fried’e karşı “fonların hileli transferi ve zimmete geçirilmesi” iddiasıyla dava açıldı ve lüks konutlar için tazminat talep edildi.

İlginizi çekebilir: Stanford Üniversitesi, FTX’ten Aldığı Fonları İade Edecek

FTX’in yeni CEO’su John Ray, borsaya bağlı kuruluş olan Salameda Ltd.’nin eski çalışanlarına 157,3 milyon doları iade etmeleri için dün dava açtı. Ayrıca FTX, prensipte anlaştığı Genesis Global Capital’den de nakit kurtarmaya çalışıyor Anlaşmaya göre FTX’e bağlı Alameda Research, Genesis’ten 175 milyon dolar talep edecek.

Son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version