Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60124.99
3.82%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3199.19
2.35%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.01
1.21%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $537.6
0.69%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

FTX, Spor ve Eğlence Markaları için NFT Pazarı Başlatıyor!

FTX, Dolphin Entertainment ile birlikte, spor ve eğlence markalarının yer aldığı bir NFT pazarı başlatmak için çalışmaya başladığını duyurdu.

Clock
Paylaş
FTX, Spor ve Eğlence Markaları için NFT Pazarı Başlatıyor!

FTX.US’nin sahibi ve işletmecisi olan Dolphin Entertainment ile West Realm Shire Services Inc., büyük spor ve eğlence markaları için bir NFT pazar yerleri oluşturmak üzere bir araya geliyor. 

728×90 muhabbit - FTX, Spor ve Eğlence Markaları için NFT Pazarı Başlatıyor!300x250 muhabbit - FTX, Spor ve Eğlence Markaları için NFT Pazarı Başlatıyor!

Yapılan açıklamada, Dolphin, yeni ortaklık kapsamında, FTX ile birlikte, programların yaratıcı markalaşmasını, üretimini ve pazarlamasını geliştirecek ve yürütecek. Ayrıca Dolphin ve FTX birlikte spor, film, televizyon, müzik, oyun, eSpor gibi sektörlerdeki markaları hedefleyen küresel NFT pazarlarını geliştirecek ve programlayacak.

İlginizi Çekebilir: NFT Nedir?

Dolphin Entertainment CEO’su Bill O’Dowd, yaptığı açıklamada “Bugün NFT satın almak hantal bir iş” ifadesini kullandı. CEO ayrıca şu ifadelere yer verdi:

“Cüzdan ve ürünün bir arada olduğu, kusursuz bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için; tüketicinin kripto para, kredi kartı veya geleneksel para birimi ile ödeme yapmasına izin vermek, gerektiğinde gerçek müşteri desteğine sahip olmak, FTX’in sağladığı muazzam farklılaştırıcı faktörlerdir.”

FTX.US Başkanı Brett Harrison ise Dolphin’in pop kültürünün tamamındaki erişimi ve ölçeğinin kendileri için çok etkileyici olduğunu belirterek şu ifadelere yer verdi:

“Dolphin ile hem içeriğe hem de her büyük eğlence sektörü için halkla ilişkiler ve etkileyici pazarlamada lider oldukları için pazar yerleri oluşturmaktan heyecan duyuyoruz.”

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar