Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67153.41
-0.41%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3455.38
-1.60%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.93
1.75%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $593
-1.23%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

FTX US Başkanı Brett Harrison, Görevinden İstifa Etti!

FTX US Başkanı olarak tanıdığımız Brett Harrison başkanlık görevinden istifa ettiğini resmi Twitter hesabı üzerinden duyurdu.

Clock
Paylaş
FTX US Başkanı Brett Harrison, Görevinden İstifa Etti!

Kripto para piyasasındaki istifalara bir yenisi daha eklendi. FTX US Başkanı olarak tanıdığımız Brett Harrison başkanlık görevinden istifa ettiğini resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı şu paylaşımla duyurdu:

“FTX US Başkanı olarak yürüttüğüm görevimden istifa ediyorum. Önümüzdeki süreçte sorumluluklarımı da devredeceğim ve şirketteki danışmanlık görevini üstleneceğim. FTX’teki deneyimlerim için büyük mutluluk duyuyorum.

Brett Harrison

Harrison açıklamalarının devamında FTX CEO’su Sam Bankman-Fried hakkında da söylemlerde bulundu:

“Bu görevdeki deneyimlerimin kariyerimin en değerlileri arasında olacağından şüphem yok. En çok FTX CEO’su Sam Bankman-Fried için minnettarım FTX tarihinin bu zamanlarında bana vermiş olduğu fırsat ve güven için. Bu kararda onun dostluğuna ve desteğine sahip olduğum için mutluyum.”

Brett Harrison

Brett Harrison söz konusu bu istifa sonrası piyasada olmaya devam edeceğini ve küresel kripto para sektörünün önündeki teknolojik engelleri kaldırmak amacıyla çalışmalar sürdüreceğini açıklamalarına ekledi.

Kripto Para Piyasasındaki Önemli İsimler İstifa Ediyor!

SBF FTX BTC - FTX US Başkanı Brett Harrison, Görevinden İstifa Etti!

Kripto para piyasasındaki düşüşler devam ederken, kripto para piyasasındaki önemli isimlerden de istifa haberleri gelmeye devam ediyor. Bildiğiniz üzere dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Kraken’in CEO’luğunu yapan Jesse Powell da geçtiğimiz günlerde görevinden istifa ettiğini kamuoyuna duyurmuştu. Kraken borsası sonrası bir başka istifa haberi de son zamanlarda zor günler geçiren Celsius’tan gelmişti. Temmuz ayında iflas başvurusunda bulunan şirketin CEO’luğunu yapan Alex Mashinsky de görevinden ayrıldığını açıklamıştı.

FTX, ABD Genel Merkezini Miami’ye Taşıyacak!

Söz konusu iflas sonrası FTX cephesinde yeni gelişmeler de yaşanmaya devam ediyor. Bahamalar merkezli kripto para borsası, Chicago’daki genel merkezinin açılışını yaklaşık 4 ay önce yapmıştı. Açılış üzerinden 4 ay geçmesine rağmen FTX cephesinden ilginç bir hamle geldi. FTX CEO’su Sam Bankman-Fried Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda ABD merkezini Miami’ye taşıyacağını kamuoyuna duyurdu.

İlginizi Çekebilir: FTX CEO’su Sam Bankman Fried’dan Huobi Global Açıklaması Geldi!

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar