Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63651.29
2.62%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3062.6
5.31%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.24
13.68%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $547.6
3.38%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

FTX WazirX ve iSafePal’dan Yeni Yarışma!

Yarışmanın kazananları ise toplamda 5000 $ değerinde WRX, 2 adet HTC FTX Exodus 1 ve 6 adet SafePal Wallet’ın sahibi olacak.

Clock
Paylaş
FTX WazirX ve iSafePal’dan Yeni Yarışma!

FTX, WazirX (WRX) ve iSafePal yeni bir alım-satım yarışması düzenliyor.

Yarışmanın kazananları ise toplamda 5000 $ değerinde WRX, 2 adet HTC FTX Exodus 1 ve 6 adet SafePal Wallet’ın sahibi olacak.

728×90 muhabbit - FTX WazirX ve iSafePal'dan Yeni Yarışma!300x250 muhabbit - FTX WazirX ve iSafePal'dan Yeni Yarışma!

Yarışma yarın başlıyor. 1 hafta sürecek yarışma 25 Haziran’da sonra erecek. Oluşturacağınız alt hesap ile birlikte yarışmaya katılabiliyorsunuz.

WRX/USD, WRX/USDT  ve BTC-Perp pariteleri üzerinden gerçekleştirilecek yarışmada en başarılı yarışmacılar ödüllerin sahibi olacak. Yarışmada toplamda iki kategori bulunmakta. En yüksek hacime ulaşan ve en başarılı alım-satım işlemlerini gerçekleştirecek kulanıcılar ödül almaya hak kazanacak.

Turnuvanın 1’incileri 900 $ değerinde WRX, HTC FTX Exodus Phone ve SafePal Wallet’ın sahibi olacak.

Turnuvanın 2’incileri ise 500 $ değerinde WRX ve 1 SafePal Wallet kazanacak. 3’üncü olan yarışmacılar 350 $ değerinde WRX ve SafePal Wallet almaya ha kazanacak. 4’üncüler 150 $’lık WRX almaya hak kazanırken, 5 ile 10’uncu sıradaki yarışmacılar 100 $’lık WRX almaya hak kazanacak.

Kyber Network Listelendi

Geçtiğimiz günlerde FTX, DeFi oyuncularından Kyber Network Tokeni KNC’i listelemişti. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Chainlink ile bir ortaklığa giden Kyber Network marketindeki verileri Chainlink (LINK) referansı ile alma kararı almıştı.

KNC için birçok farklı parite oluşturan FTX hem spot tarafında, vadeli işlemler tarafında ve de kaldıraçlı token tarafında KNC’i platformunda listelemiş bulunuyor.

KNC ise son dönemde yaşadığı önemli yükseliş ile birlikte 1.19 $ seviyelerinden işlem görmekte.

Bu yazı sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar