Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66626.01
0.98%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3252.41
3.15%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.23
2.80%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $608.3
1.37%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

FTX yEarn Finance’i Listeledi! Yüzde 92 Arttı!

Etheruem üzerinde çalışan DeFi platformu olduça düşük arzı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Toplamda 32.000 adet YFI token bulunurken, tokenleri sadece 26.116 tanesi dolaşımda bulunmakta.

Clock
Paylaş
FTX yEarn Finance’i Listeledi! Yüzde 92 Arttı!

FTX DeFi ataklarında en önde gelen borsalar arasında bulunuyor. DeFi ürünlerini birçok borsadan önce listeleyen FTX ekibi, DeFi için agresif listelemelerine devam etmekte.

728×90 muhabbit - FTX yEarn Finance'i Listeledi! Yüzde 92 Arttı!300x250 muhabbit - FTX yEarn Finance'i Listeledi! Yüzde 92 Arttı!

Son Adım yEarn Finance

Yeni bir DeFi tokeni daha listeleyen platform, en çok DeFi ürününü sunan merkezi borsa olarak öne çıkmakta. yEarn Finance, (YFI) borsada listelenen son DeFi tokeni olarak öne çıkmakta.

Etheruem üzerinde çalışan DeFi platformu olduça düşük arzı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Toplamda 32.000 adet YFI token bulunurken, tokenleri sadece 26.116 tanesi dolaşımda bulunmakta. FTX üzerinde spot markette işleme açılan YFI, yaşadığı yüzde 92’lik artış ile yatırımcıları kendine çekmiş durumda.

An itibariyle 3.952 $ seviyelerinden alıcı bulan DeFi tokeni, FTX üzerinde YFI/USD ve YFI/USDT paritelerinde işlem görüyor. Arzının oldukça az olması sebebiyle birim başına oldukça yüksek bir fiyattan işlem gören tokenin fiyatının ne kadar yükseleceğini tahmin etmek oldukça güç.

Diğer kripto para borsalarının da YFI’ı listelemeleri durumunda fiyat hareketi daha da sertleşebilir. Önümüzdeki dönemde fiyatın hangi noktalara gidebileceğini hep birlikte göreceğiz.

Ampleforth Listelendi

Geçtiğimiz gün Ampleforth’u (AMPL) da listeleyen FTX, neredeyse hiçbir DeFi ürünün kaçırmıyor. Hem spot markette bulunan hem de perpetual swap kontratı bulunan AMPL klasik kripto paralardan farklı olan yapısı sebebiyle analistler ve kripto para uzmanları tarafından oldukça tartışılmakta.

Tam elastik arz yapısı ile Bitcoin’in tam tersi olan Ampleforth, kripto para dünyası için oldukça farklı yeni bir oyuncu.

AMPL an itibariyle 2.25 $ seviyelerinden işlem görmekte.

Bu yazı sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar