Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51088.11
-2.39%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2911.25
-0.79%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.95
-5.50%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $365.5
1.98%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Galatasaray, Blockchain Tabanlı Fantezi Futbol Oyunu Sorare’ye Katıldı!

Fenerbahçe’den sonra Galatasaray da Sorare’ye katıldı.

Clock
Paylaş
Galatasaray, Blockchain Tabanlı Fantezi Futbol Oyunu Sorare’ye Katıldı!

Blockchain tabanlı fantezi futbol oyunu Sorare, 22 Mart 2021 tarihinde sosyal medya platformu twitter üzerinden yayımladığı bir mesaj ile dev futbol kulübü Galatasaray ile anlaşma yaptıklarını duyurdu.

Binance BannerBinance Banner

Ethereum blockchain tabanlı fantezi futbol oyunu Sorare, Juventus, Atletico Madrid, PSG, Bayern Münich, Real Madrid, Liverpool ve Fenerbahçe gibi yüksek profilli takımların ardından katılan Galatasaray da dahil olmak üzere 100’den faza katılımcıya sahip.

Galatasaray oyuncuları Radamel Falcao, Fernando Muslera ve Ryan Babel gibi meşhur isimlerin dijital oyuncu kartları platform üzerinde sınırlı sayıda oluşturulacak. Sorare tarafından verilen “Dijital Oyuncu Kartları”, gerçek dünyadaki oyuncuların maç sonuçlarına göre puanın değiştiği bir mekanizmaya sahip olacak. Böylece dinamik bir sistem ile anlık güncellemeler gerçekleştirilecek.

Taraftarlarına Sorare anlaşmasını duyuran kulüp, dünyanın en iyi liglerinin artık gerçekten küresel hale gelen oyun platformunda mevcut olduğunu söyledi.

Sorare Hakkında

Sorare, oyuncuların dijital oyuncu kartlarıyla sanal bir takımı satın aldığı, sattığı, takas ettiği ve yönettiği fantastik bir futbol oyunudur. Oyun, Ethereum‘a dayalı blockchain teknolojisini kullanmaktadır. Platform 2018 yılında Nicolas Julia ve Adrien Montfort tarafından geliştirilmiş bir blockcahin tabanlı oyun platformudur.

Platformun Mart 2019’da yapılan lansmanından bu yana, 60 ülkede kart satışlarından milyonlarca dolar gelir elde ettiği biliniyor.

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Telegram kanalımıza katılmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar