Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66503.93
4.20%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3485.11
2.65%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.12
4.54%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $588.6
3.08%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Galaxy Digital Financial Times’a Reklam Verdi!

Galaxy Digital, Financial Times gazetesine tam boy reklam verdi!

Clock
Paylaş
Galaxy Digital Financial Times’a Reklam Verdi!

Mike Novogratz’ın şirketi Galaxy Digital, bu kez yazılı medyayı kullanarak kripto para birimi için bir reklam yayınladı.

Kripto para yatırım bankasına ayrılmış tam sayfa reklam, bugün İngiltere merkezli uluslararası iş gazetesi Financial Times’da yayınlandı.

728×90 muhabbit - Galaxy Digital Financial Times'a Reklam Verdi!300x250 muhabbit - Galaxy Digital Financial Times'a Reklam Verdi!

Galaxy Digital’in reklamı okuyuculara, “Şimdi Bitcoin’e yatırım yapma. zamanı” ve ” Belirsiz zamanlarda, Bitcoin hegemonyadan bağımsız bir yatırım. “diyor.

https://twitter.com/barrysilbert/status/1293882537492840449?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1293882537492840449%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fcointelegraph.com%2Fnews%2Finvest-in-bitcoin-galaxy-digital-ad-tells-financial-times-readers

Financial Times, 2019 itibarıyla bir milyon aboneye sahip ve bu abonelerin %18’i milyoner.

Bu Hafta Yayınlanan Kripto Reklamları

Galaxy Digital’in reklamının yazılı medyada görünmesi, Grayscale’ın 10 Ağustos’tan itibaren iş ve finans kanallarında 30 saniyelik bir reklam yayınlamasından birkaç gün sonra yaşandı. Ayrıca, Richard Heart’ın tartışmalı HEX tokenının reklamları, Londra’daki toplu taşıma araçlarında, gazetelerde ve futbol maçlarında yayınlanmakta.

Birçok izleyici Grayscale’ın reklamlarına olumsuz yanıt verdi. Bunun sebebi ise reklamların, kripto yatırımın milyonlar kazandırması ile ilgili görüntüler yerine, deniz kabuğundan kağıt paraya kadar olan paranın geçmişini göstermesi.

Financial Times’ın geniş kitlesine ve yüksek net servetli okuyucularına rağmen, bazı Twitter kullanıcıları reklam vermek için görünüşte modası geçmiş bir seçimi eleştirmekte hızlı davrandı.

Bir Twitter kullanıcısı Ryan Leonard, “Geleceğe baktığımda, yazılı medyayı göremiyorum” dedi.

Brett Dawidoski ise, “Bu reklamın bir gazetede yer alması biraz ironik” dedi.

Ancak baskının doğası, Bitcoin’i “geleneksel finansal sistemden bağımsız olarak çalışan, yatırım yapılabilir bir değer varlığı deposu” olarak etiketleyerek ayrıntılara girmesine izin veriyor.

Reklam, “Mali savurganlık ve helikopter parası konusunda endişelenen yatırımcılar, Bitcoin’in doğasında var olan kıtlığın değerini anlamalı. Sabit arzı onu enflasyona karşı zorlayıcı bir konuma getiriyor.” diyor.

“Bitcoin, 3, 5 ve 10 yıllık dönemlerde tüm büyük varlık sınıflarından çok daha iyi performans gösterdi ve hala gelişme gösteriyor.”

Twitter kullanıcısı uldtotten, Galaxy’nin halkı kripto konusunda eğitme girişimini Grayscale’ın reklamından “çok daha nitelikli” olduğunu söyledi.

Cryptotothemoon, “bu yazılı reklam Grayscale’ın TV reklamından daha efektif.” dedi.

Financial Times ayrıca bugün XRP hakkında oldukça kötü bir rapor yayınladı ve tokenın “kripto para birimi dünyasının birçok yerinde tartışmalı bir üne” sahip olduğunu ve henüz bankalar arasında yaygın bir şekilde benimsenmediğini söyledi.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar