Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69096.84
0.54%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3758.81
0.18%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.7
-1.72%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602.5
-0.02%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Galaxy Digital, madencilikte rekor gelir elde etti

Clock
Paylaş
Galaxy Digital, madencilikte rekor gelir elde etti

Galaxy Digital Holdings, son mali beyanında ilk çeyrekteki gelir ve kârının önceki çeyreğe kıyasla büyük ölçüde arttığını açıkladı.

Şirketin net geliri, önceki çeyreğe göre %200’ün üzerinde bir artışla 421,7 milyon dolara yükseldi. Bu güçlü performansın arkasında madencilik operasyonundan kazanılan rekor gelirler etkili oldu.

728×90 muhabbit - Galaxy Digital, madencilikte rekor gelir elde etti300x250 muhabbit - Galaxy Digital, madencilikte rekor gelir elde etti

Kripto para fiyatlarının yükselişiyle birlikte Galaxy Digital Holdings’in geliri ve kârı önemli ölçüde arttı. Şirket, son mali beyanında mart ayında sona eren üç aylık dönemde net gelirinin 421,7 milyon dolara ulaştığını ve önceki yılın aynı dönemine kıyasla %214’lük bir artış gösterdiğini duyurdu.

Galaxy Digital 2022’de 1 milyar dolar net zarar kaydetmişti

Şirket geçen yılın aynı dönemine göre gelirini 259,7 milyon dolar daha artırdı. Bu güçlü performans Galaxy’nin geçen yıl 1 milyar dolar net zarar kaydetmesinin ardından toparlandığına işaret ediyor.

Şirketin iş kolları arasında madencilik operasyonu 31,5 milyon dolar gelir elde ederek ilk çeyrekteki genel gelir büyümesine büyük katkı sağladı. Madencilik operasyonundaki bu başarı şirketin diğer iki iş kolu olan Küresel Piyasalar ve Varlık Yönetimi’nin de ilk çeyrekte benzer gelir artışları kaydetmesiyle birleşti.

Nisan ayında Galaxy, ticaret operasyonlarını genişletmek ve madencilik altyapısını geliştirmek için 125 milyon dolar topladı. The Block

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar