Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67180
-5.26%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3229.07
-8.60%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.17
-18.14%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $584.7
-4.79%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Galaxy Dijital Bitcoin ETF Başvurusu Yaptı!

Mike Novogratz liderliğindeki Galaxy Digital ETF Başvurusu yaptı.

Clock
Paylaş
Galaxy Dijital Bitcoin ETF Başvurusu Yaptı!

Dev finansal hizmetler firması Galaxy Digital’in ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na yapılan yeni bir başvuru belgesine göre, Bitcoin borsası yatırım fonu (ETF) başvurusunda bulunduğu görülüyor.

728×90 muhabbit - Galaxy Dijital Bitcoin ETF Başvurusu Yaptı!300x250 muhabbit - Galaxy Dijital Bitcoin ETF Başvurusu Yaptı!
sadas 1 647x600 - Galaxy Dijital Bitcoin ETF Başvurusu Yaptı!
Bitcoin ETF

Galaxy Digital’in bu son girişimi, hâlihazırda Bitcoin ETF’i için başvuruda bulunan; WisdomTree Investments, VanEck Associates Corp., NYDIG Asset Management, First Advisors / SkyBridge ve Valkyrie Digital Assets ve Fidelity gibi şirketlerin ardından gelen ETF başvurusu konumunda yer alıyor.

Galaxy Digital Hakkında

Galaxy Digital, dijital varlık, kripto para birimi ve blockchain teknolojisi sektöründe çeşitlendirilmiş bir finansal hizmetler ve yatırım yönetimi şirketidir. Ayrıca şirket blockchain yatırım tecrübesi sahibi ünlü milyarder Mike Novogratz tarafından yönetilmektedir. Ayrıca Galaxy Digital ekibi, blockchain teknolojisini kapsayan kapsamlı deneyime sahiptir.

 

Daha Fazla Bitcoin Haberleri İçin: Bitcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

 

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar