Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63473.81
6.09%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3066.81
5.01%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $34.9
8.12%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $550
7.09%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Gemini, Kripto Para Eğitim Platformu Başlattı!

Borsa, kripto paraların benimsenmesi için oluşturduğu yeni eğitim platformunu duyurdu.

Clock
Paylaş
Gemini, Kripto Para Eğitim Platformu Başlattı!

Winklevoss ikizlerinin sahip olduğu kripto para borsası Gemini, yaptığı bir açıklama ile yeni bir eğitim platformu oluşturduğunu duyurdu. Cryptopedia adı verilen platformun kripto tabanlı yatırım ve alım satım ile ilgili bilgileri içerdiği bildiriliyor.

728×90 muhabbit - Gemini, Kripto Para Eğitim Platformu Başlattı!300x250 muhabbit - Gemini, Kripto Para Eğitim Platformu Başlattı!

18 Şubat tarihinde başlatılan Cryptopedia platformu hakkında açıklama yapan Gemini CEO’su Cameron Winklevoss, platformu kripto para ile ilgili yatırımlar ve ticaretle ilgili insanlar için ücretsiz bir eğitim aracı olarak tanımlıyor. CEO açıklamasında yeni hizmetin, kripto para birimleriyle ilgili bilgiler öğrenmek için yeterince ilgilenen herkese ücretsiz eğitim kaynakları sağlayan açık erişim platformu olacağını belirtti. 

Platformda yer alan kategoriler arasında kripto para birimleri, Defi (merkezi olmayan finans), yatırım, ticaret ve güvenlik konuları bulunmaktadır. Bunun yanında Cryptopedia’nın uzmanların dijital varlıklar, özellikle kripto para birimleri etrafında dönen bilgilerini paylaştığı özel bir tasarıma sahip olduğu bildirildi. Uzman ağı adlı ayrı bir bölüm, düşünce liderlerini ve Brenden Eich, Kathleen Breitman gibi kendi sektörlerinden büyük isimleri ve kripto para birimi hakkındaki kişisel bilgilerini paylaşan diğer etkileyici kişilerin görüşlerini içeriyor.    

Gemini tarafından yapılan açıklamada, giderek daha fazla insanın kripto para biriminin değerini ve geleceklerini güvence altına almak için yapabilecekleri en iyi yatırım türü olduğunu anlamaları için eğitimin gerekli olduğu bildiriliyor. Bunun yanında kripto para birimi ile ilgili eğitimlerin, dünya çapında kripto para biriminin benimsenmesini artırmak için önemli bir gelişme olacağı özellikle dile getiriliyor. 

Borsa son olarak insanların kripto para birimine ve diğer dijital varlıklara yatırım yapmasına yardımcı olmak için diğer girişimlerin de kripto para odaklı eğitim platformları tasarlamak ve uygulamak için daha yoğun bir çalışma yapması çağrısında bulunuyor.    

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar