Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59167.41
5.18%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3313.6
2.77%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.57
0.92%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $405.1
1.84%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Gene Simmons, Las Vegas’taki Malikanesi İçin Kripto Para Birimlerini Kabul Ediyor!

Ünlü rock yıldızı, malikanesini satışa çıkardı. Majör kripto paraları ödeme yöntemi olarak kabul edecek!

Clock
Paylaş
Gene Simmons, Las Vegas’taki Malikanesi İçin Kripto Para Birimlerini Kabul Ediyor!

Kiss grubunun üyesi Gene Simmons, kripto paraların destekçisi olarak da biliniyor. Simmons, Las Vegas’taki malikanesini 13.5 milyon dolara satılığa çıkardı. Gene Simmons, konuyla ilgili Twitter üzerinden bir gönderi paylaştı.

gene sımmons

Kiss’in ikonik basçısı ve baş şarkıcısı; Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Uniswap, Polkadot ve Aave’yi evin satışı için kabul edecek.

11.000 metrekarelik bir alana sahip olan üç katlı malikane, Las Vegas’ın Ascaya adındaki lüks semtinde bulunuyor. Bununla ilgili açıklama yapılmasada rock yıldızı, evin satışı için itibari para da kabul ediyor.

Kripto para biriminin açık sözlü savunucusu olarak tanımlayan Simmons şunları söyledi:

Kripto paraların, paranın geleceği olduğunu düşünüyorum. İnsanlara mülkü satın almak için kripto para birimi seçeneği sunmak bence mantıklı.

Rock yıldızı 2017’den Beri BTC ile İlgileniyor!

Rock yıldızı bir süredir kripto paralarla ilgileniyor. Simmons, 2017 yılında The Street ile yaptığı röportajda Bitcoin’e olan ilgisinden bahsetmişti.

1 Şubat 2021’de Simmons, hem Ripple’a (XRP) hem de Dogecoin’e (DOGE) sahip olduğunu açıklayan bir tweet attı. 7 Şubat 2021’de daha fazla DOGE satın aldığını duyurduktan sonra 19 Şubat’ta yine 300.000 $ değerinde Cardano (ADA) satın aldığını söyledi.

Gene Sımmons Twıtter

Bununla birlikte rock yıldızı, 300.000 dolar değerinde Ether (ETH) ve 300.000 dolar değerinde Binance Coin’e (BNB) sahip olduğunu Twitter üzerinden paylaştı.

Simmons, mülkü ilk olarak Mayıs 2021’de 10.8 milyon dolara satın aldı. Ardından 2021 Ekim ayında 14.95 milyon dolara satışa çıkardı. Henüz alıcı bulamayan Simmons, belki kripto paraları kabul ettiğini açıkladıktan sonra malikanesini satabilir.

Gene Simmons, evi için kripto para ödemelerini kabul eden ilk ünlü değil. Haziran 2021’de DJ David Guetta, Miami Beach’teki 14 milyon dolarlık lüks dairesini satışa çıkardı. Daha sonra Guetta, BTC ve ETH ile ödeme kabul edeceğini açıkladı.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar