Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61281.57
1.57%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3355.68
1.41%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $41.69
6.30%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $403.7
-1.01%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Google Bard’ın ismi Gemini oldu!

Clock
Paylaş
Google Bard’ın ismi Gemini oldu!

Teknoloji devi Google, yapay zeka sohbet uygulaması Bard için isim değişikliğine gitti. Google yapay zeka sohbet aracı Bard’ın ismini Gemini olarak değiştirdi.

ChatGPT rakibi Google Bard artık Gemini oldu!

Gemini isim değişikliğiyle birlikte, Android uygulamasını resmen uygulamaya koydu. Böylelikle Gemini uygulaması Google Asistan’ın yerini alabilecek. Gemini uygulaması yapay zekâ modelinin bütün özelliklerini içinde bulunduruyor. Yazarak ve konuşarak botla rahatlıkla iletişime geçebileceksiniz.

Binance BannerBinance Banner

Google bu isim değişikliğiyle birlikte Ultra 1.0’a erişimi sağlayan Gemini Advanced‘i piyasaya sürdüklerini de açıkladı. Gemini Advanced, kullanıcılara akıl yürütme, talimatları takip etme, kodlama ve yaratıcı işbirliği konusunda eşsiz bir deneyim sağlamayı hedefliyor. Ayrıca Ultra 1.0 modeliyle Gemini Advanced‘in karmaşık görevlerde daha yetenekli olduğu ve daha uzun konuşmalar yapacağı belirtiliyor.

Gemini Advanced’in ücreti ise Google One AI Premium aboneliği olan kullanıcılar ise aylık 20 dolar olacak. Gemini Advanced’in kısa bir süre içerisinde Gmail, Docs, Sheets ve Slides gibi Google hizmetlerine entegre edilmesi de beklenenler arasında.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar