Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66286.5
0.14%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3552.5
0.47%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.14
-0.99%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $606
-0.43%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

NFT

Gordon Ramsey’nin Sandbox Oyununa Merhaba Deyin!

Dünyaca ünlü Şef Gordon Ramsey, bir dizi NFT koleksiyonundan sonra nihayet oyunuyla da The Sandbox dünyasına giriş yaptı.

Clock
Paylaş
Gordon Ramsey’nin Sandbox Oyununa Merhaba Deyin!

Dünyaca ünlü Şef Gordon Ramsey, bir dizi NFT koleksiyonundan sonra nihayet oyunuyla da The Sandbox dünyasına giriş yaptı.

Ramsey “Hell’s Kitchen” (Cehennemin Mutfağı) isimli oyununu Twitter üzerinden 7,7 milyon takipçisiyle paylaştı. Havuz ödülünün 50,000 dolar değerinde $SAND olduğunu duyuran Ramsey, “cehennemin kapıları The Sandbox’ta açık,” dedi.

728×90 muhabbit - Gordon Ramsey'nin Sandbox Oyununa Merhaba Deyin!300x250 muhabbit - Gordon Ramsey'nin Sandbox Oyununa Merhaba Deyin!

Ramsey daha evvel yine Hell’s Kitchen isimli bir avatar koleksiyonunu yine The Sandbox bünyesinde piyasaya sürmüştü. Twitter’da büyük beğeniyle karşılanan koleksiyon ateşli tasarımı ve ünlü şefin ikonik televizyon şovuna yaptığı göndermelerle hem blockchain oyun severlerine hem de yemek meraklılarına hitap etmişti.

The Sandbox yüksek profilli isimlerle kurduğu ortaklıklar kapsamında ürettiği yüksek kaliteli içerikleriyle biliniyor. Platform, daha önce Warner Music Group, Forbes ve Playboy gibi markalarla da masaya oturmuş, dikkat çeken projelere imza atmıştı.

İlginizi çekebilir: Metaverse Moda Haftası 2023 Yeni Yüzüyle Karşınızda!

Avatar koleksiyonundan önce, Ağustos 2022’de Ramsay Hell’s Kitchen’ın The Sandbox metaverse’ıne geleceğini, Gordon Ramsey avatarının da bunun bir parçası olacağını duyurmuştu. Resmî duyuruya göre oyuncular Hell’s Kitchen’da yeni yemekler yapabiliyor, çeşitli meydan okumalara katılabiliyor ve baş şef olma şansını elde etmek için yarışıyor.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar