Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65632.01
-1.52%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3529.14
-1.08%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.57
-5.05%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $600.7
-1.18%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Grayscale Metaverse’ün Büyük Bir Fırsat Olduğunu Düşünüyor!

Grayscale’ın Perşembe günü yayımladığı “Metaverse, Web 3.0 Virtual Cloud Economies” isimli rapor, blockchain ve dijital dünyanın birleşiminin potansiyelini gözler önüne seriyor.

Clock
Paylaş
Grayscale Metaverse’ün Büyük Bir Fırsat Olduğunu Düşünüyor!

Yatırım devi Grayscale, Metaverse’ün yıllık 1 trilyon doların üzerinde bir gelir piyasasını temsil edebileceğini düşünüyor.

Grayscale’ın Perşembe günü yayımladığı “Metaverse, Web 3.0 Virtual Cloud Economies” isimli rapor, blockchain ve dijital dünyanın birleşiminin potansiyelini gözler önüne seriyor.

728×90 muhabbit - Grayscale Metaverse'ün Büyük Bir Fırsat Olduğunu Düşünüyor!300x250 muhabbit - Grayscale Metaverse'ün Büyük Bir Fırsat Olduğunu Düşünüyor!

Grayscale’a göre Decentraland gibi projeler insanlara, birbirleri ile iletişim kurmasına, yönetmesine ve token kazanmalarına olanak sağlayabilecek gerçek dünya avantajlarını sunabilir.

Grayscale: İnsanlar Çevrim içi Ortamlarda Para Harcamaya Yatkın!

Bununla birlikte Grayscale, insanların çevrim içi ortamlarda gittikçe daha fazla vakit geçirdiğini ve aynı zamanda dijital ortamlarda statü sahibi olmak için para harcadıklarını da sözlerine ekledi.

Şirket, sanal oyun projelerinden elde edilen gelirin 2025 yılına kadar 180 milyar $’dan 400 milyar $’a kadar yükselebileceğini belirtti. Şirket yapılacak olan bu potansiyel harcamanın oyunlara yapılan harcamalardan ziyade, oyun içi harcamalar olacağını da belirtti.

Ayrıca Grayscale, ”Facebook gibi şirketlerin yatırım yapmayı planladığı miktarları göz önüne aldığında, bu sektörün henüz çok erken bir aşamada olduğunu” sözlerine ekledi.

İlginizi çekebilir: Metaverse Nedir?

Grayscale’ın hazırladığı rapor, Araştırma Başkanı David Grider ve Araştırma Analisti Matt Maximo tarafından yazıldı.

İkili Metaverse’ü, “insanların, dijital ve fiziksel dünyalarını kapsayan ve kullanıcılara ait bir ekonomi oluşturmak için gerçek zamanlı deneyimsel ve üç boyutlu evrenler” olarak tanımlıyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Metaverse haberleri için: Metaverse Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar