Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66335
2.76%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3248.85
5.45%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.13
6.63%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $574.9
1.90%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Hedge Fon Şirketi Fir Tree, Grayscale’e Dava Açtı!

Hedge fon şirketi olarak bilinen Fir Tree Grayscale yönetim süreçleri hakkında daha fazla bilgi almak için kripto para yatırım fonu Grayscale Investments’e dava açtı.

Clock
Paylaş
Hedge Fon Şirketi Fir Tree, Grayscale’e Dava Açtı!

Kripto para piyasasından yeni haberler gelmeye devam ediyor. Hedge fon şirketi olarak bilinen Fir Tree, Grayscale yönetim süreçleri hakkında daha fazla bilgi almak için kripto para yatırım fonu Grayscale Investments’e dava açtı.

Fir Tree Süreci Yargıya Taşıdı!

Fir Tree söz konusu davayla ilişkili olarak yaptığı açıklamalarda, Grayscale yatırımcılarının mağdur olduğunu ayrıca Grayscale’in hissedarlara karşı tutumunun da düşmanca olduğunu belirtti.

728×90 muhabbit - Hedge Fon Şirketi Fir Tree, Grayscale'e Dava Açtı!300x250 muhabbit - Hedge Fon Şirketi Fir Tree, Grayscale'e Dava Açtı!

Konuyla ilişkili olarak Grayscale sözcüsünün yaptığı açıklamalarda şu ifadeler yer aldı:

“Grayscale Bitcoin Fonu’nu 2013 yılında başlattığımız zaman yatırımcılara Bitcoin’e erişimi sağlamanın yanında ayrıca ETF hedefimiz de mevcuttu. Bunun GBTC ve hissedarları için en iyi uzun vadeli ürün olduğuna inandığımız için GBTC’yi bir ETF’ye dönüştürme noktasında yüzde 100 kararlıyız.”

Grayscale

İlginizi Çekebilir: SEC’ten Grayscale’e GBTC Vetosu!

Grayscale ABD Eski Başsavcısını İşe Almıştı!

Grayscale Muhabbit - Hedge Fon Şirketi Fir Tree, Grayscale'e Dava Açtı!

Bildiğiniz üzere Grayscale uzun süredir ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC), GBTC ürününün Bitcoin ETF’ine çevrilmesine yönelik birçok başvuruda bulunmuştu. Ancak SEC’ten ETF için herhangi bir onay alamamıştı. Grayscale ise önemli bir hamlede bulunarak, ABD’nin eski Başsavcı Yardımcısını işe almıştı. Grayscale şirketinin bu hamlesi ise “Grayscale SEC’e gözdağı veriyor” olarak yorumlanmıştı.

Twitter’dan anlık ve hızlı haber akışı için: https://twitter.com/Muhabbitcom

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar