Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66735
-1.76%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3485.42
-1.34%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.28
-4.55%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $600.6
-1.48%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Hillary Clinton, Kripto Paraların Doları Zayıflatabileceğini Söyledi!

Hillary Clinton, kripto paralar hakkında sert sayılabilecek açıklamalar yaptı!

Clock
Paylaş
Hillary Clinton, Kripto Paraların Doları Zayıflatabileceğini Söyledi!

Eski Dışişleri Bakanı Hillary Clinton, Bloomberg Yeni Ekonomi Forum’unda kripto paralar hakkında konuştu. Clinton’a göre kripto paralar, ABD dolarının dünyanın rezerv para birimi rolüne zarar veriyor olabilir.

Clinton konu ile alakalı şunları söyledi:

Kripto paraların yükselişi, devletlerin daha fazla dikkatini çekmeye başladı. Bunun sebebi ise kripto paralar üzerinden yeni bir para birimi çıkarmak ve bunlarla işlem yapmak ilginç ve çekici geliyor. Ancak geleneksel para birimlerine zarar verme potansiyeline sahip.

728×90 muhabbit - Hillary Clinton, Kripto Paraların Doları Zayıflatabileceğini Söyledi!300x250 muhabbit - Hillary Clinton, Kripto Paraların Doları Zayıflatabileceğini Söyledi!

2016 seçimlerinde Demokrat başkan adayı olan Clinton, kripto paranın küresel para piyasaları için doğrudan bir tehdit oluşturduğunu düşünüyor. Clinton, ilk kez kripto para birimleri hakkında bu kadar sert bir eleştiri yaptı.

2016 yılında Wikileaks tarafından yayınlanan bir e-postaya göre, Clinton’ın kıdemli kampanya yardımcıları Bitcoin bağışlarını kabul etme fikrini fazla özgürlükçü buldukları için reddettiler.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar