Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65598
0.10%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3587.81
0.85%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.71
1.50%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $604
0.03%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Hollanda 25 Milyon Euro’dan Fazla Kripto Paraya El Koydu!

Yapılan operasyonlar sonucu ele geçirilen kripto paraların büyük çoğunluğunu Bitcoin ve Ethereum oluşturuyor.

Clock
Paylaş
Hollanda 25 Milyon Euro’dan Fazla Kripto Paraya El Koydu!

Hollanda da 25 Milyon euro değerinde kripto paraya el konuldu. Yapılan operasyonlar sonucu ele geçirilen kripto paraların büyük çoğunluğunu Bitcoin ve Ethereum oluşturuyor.

728×90 muhabbit - Hollanda 25 Milyon Euro'dan Fazla Kripto Paraya El Koydu!300x250 muhabbit - Hollanda 25 Milyon Euro'dan Fazla Kripto Paraya El Koydu!

The Netherland’s Public Prosecution Service tarafından yapılan geçen haftaki duyuru ile birlikte ortaya çıkan miktar, yaklaşık olarak 28 Milyon $ değerinde.

Sadece geçtiğimiz birkaç ay içinde ele geçirilen meblağ, iki farklı kurumun operasyonları sonucunda ele geçirilmiş durumda.

Birçok operasyonda iş birliği yapan FIOD ve DLR tarafından ele geçirilen kripto paraların, operasyonlar sonucunda elde edilen cüzdanlarda bulunduğu bildiriliyor.

Suçluların sahip olduğu cüzdanların ele geçirilmesinin ardından ilgili kripto paralar ile yetkililerin ne yapacağı ise kesin olarak bilinmiyor. Bildiğiniz üzere ABD ve Almanya’da benzer şekilde ele geçirilen kripto paralar, dönem dönem açık artırma ile satışa çıkarılıyor.

Fidye ve Siber Suçlardan Elde Edildi

Cüzdanlarda kripto paraların suçlulardan ele geçirildiğini belirten yetkililer, meblağların siber suçlar ve fidye sonucu ele geçirildiğinin de altını çiziyor.

Sizce Hollanda da benzer şekilde ilgili kripto paraları açık artırma yoluyla satışa çıkaracak mı?

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar