Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65200.06
-0.31%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3553.01
0.30%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.7
-0.89%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $597.2
0.07%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Skybridge Capital Kurucusu Anthony Scaramucci: Geç Kalmadan Bitcoin Alın!

Scaramucci, insanların Bitcoin’e yatırım yapmaları gerektiğini söyledi.

Clock
Paylaş
Skybridge Capital Kurucusu Anthony Scaramucci: Geç Kalmadan Bitcoin Alın!

New York City merkezli yatırım firması Skybridge Capital’in kurucusu ve yönetici ortağı Anthony Scaramucci, yakın zaman önce CNBC’ye verdiği röportajda, ABD ekonomisi, enflasyon ve Bitcoin hakkında yorum yaptı. 

728×90 muhabbit - Skybridge Capital Kurucusu Anthony Scaramucci: Geç Kalmadan Bitcoin Alın!300x250 muhabbit - Skybridge Capital Kurucusu Anthony Scaramucci: Geç Kalmadan Bitcoin Alın!

Temmuz 2017’de Trump yönetimi sırasında kısaca Beyaz Saray iletişim direktörü olarak görev yapan Scaramucci, Bitcoin yanlısı açıklamaları ile biliniyor.

Röportaj sırasında, insanlara şu anki 64.000 dolarlık fiyattan Bitcoin satın almalarını tavsiye edip etmediği sorulduğunda Scaramucci, bu konuda kesin bir öneride bulunmayacağını ancak Bitcoin’e yatırım yapmalarını önerdiğini söyledi.

Mevcut BTC fiyat seviyesinde, hâla çok, çok erken aşamada olunduğunu belirten kurucu, Ark Invest CEO’su Cathie Wood’a atıf yaparak 2024’ün sonu ve 2025’in ortasına kadar ciddi bir potansiyel gördüğü Bitcoin ile şunları söyledi:

“Belirtilen zaman içinde Bitcoin 500.000 $ ‘dan kolayca işlem görecektir. Unutmayın, toplumumuzdaki her milyoner için bir Bitcoin almaya yetecek kadar Bitcoin bulunmuyor.”

Hatırlanacağı üzere eylül ayında Wood, 500.000 dolarlık Bitcoin fiyat tahminini ikiye katlamıştı. Hatta Wood, şirketlerin nakitlerini Bitcoin ile çeşitlendirmeye devam etmesi durumunda fiyatın kolayca 500.000 doların üzerine çıkacağını belirtmişti.

İşte bu durumu değerlendiren Scaramucci, JPMorgan’ın, şu an 49 milyon kişinin milyoner olduğunu söylemesine vurgu yaptı. Bu nedenle her milyoner için yeterli Bitcoin’in olmadığını belirten CEO, sınırlı olan şeylerin değerleneceğini belirtti.

Artan enflasyon üzerinde de açıklama yapan Scaramucci, şu ifadelere yer verdi:

“İnsanlara biraz Bitcoin sahibi olmalarını söylüyorum çünkü bu size gelişen uyarlanabilir bir teknoloji sunuyor. Ve size sunduğu ikinci şey, potansiyel bir enflasyon riskinden korunmadır.”

Son olarak ise, insanlara neden Bitcoin’e sahip olmaları gerektiğini açıklamak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağını belirtti.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar