Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68075.99
-3.38%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3813.37
1.33%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.37
-5.00%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $594.3
-4.33%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Hollywood Yıldızı Ryan Reynolds Kripto Paralar Hakkında Konuştu!

Ünlü aktör Ryan Reynolds, kripto paraların büyük bir patlama yaptığını düşünüyor.

Clock
Paylaş
Hollywood Yıldızı Ryan Reynolds Kripto Paralar Hakkında Konuştu!

Ünlü aktör Ryan Reynolds, kripto paraların çok hızlı bir şekilde popüler olduğunu düşünüyor. Hollywood yıldızı, büyük şirketlerin kripto paraları daha güvenli olmasını sağlamak ve ana akım haline getirmek için iyi bir çaba gösterdiğini söyledi.

728×90 muhabbit - Hollywood Yıldızı Ryan Reynolds Kripto Paralar Hakkında Konuştu!300x250 muhabbit - Hollywood Yıldızı Ryan Reynolds Kripto Paralar Hakkında Konuştu!

Ryan Reynolds, Kripto Paraların Hızlı ve Güçlü Bir Şekilde Popüler Olduğunu Düşünüyor!

Salı günü Bloomberg ile yaptığı röportajda Hollywood oyuncusu Ryan Reynolds, kripto paralar hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Reynolds ayrıca reklam ve pazarlama platformu olan MNTN’nin baş yaratıcı yöneticisidir. Ünlü oyuncu, şirketinin müşterilerine istedikleri zaman en iyi pazarlama tekniklerini alabileceğini iddia ediyor.

ryan reynolds 900x600 - Hollywood Yıldızı Ryan Reynolds Kripto Paralar Hakkında Konuştu!
Ryan Reynolds

Oyuncu, kripto para birimiyle ilgili olarak şunları söyledi:

Şirketlerin kripto paraları daha güvenli ve daha ana akım haline getirmek için iyi bir iş çıkardığını düşünüyorum. Kripto kelimesi şifreleme anlamı taşır. Bu yüzden bazı insanların bundan neden vazgeçtiğini veya neden gözünü korkuttuğunu anlıyorum.

Kripto paraların uzun zamandır dikkat çektiğini belirten Reynolds, kripto paraların bu kadar popüler olmasına çok şaşırmadığını söyledi.

Ryan Reynolds Kripto Paralara Yatırım Yaptı Mı?

Ryan Reynolds, kripto paralara yatırım yapıp yapmadığını açıklamadı. Hollywood aktörüne, şu anda herhangi bir kripto para satın alıp almadığı sorulduğunda ise bu soruya cevap vermekten kaçındı. Çok fazla hayran kitlesine sahip olan Ryan Reynolds kripto paralara sahip olsa bile insanların düşüncelerini etkilememek için bu konuda sessizliğini korumuş olabilir.

Ryan Reynolds, Super Bowl reklamlarında bulunan kripto para şirketlerinin ve reklamların birçoğunda rol alan ünlüler hakkında yorum yaparken şunları söyledi:

Bu reklamları, kendi alanlarını yaratmak ve genişletmek isteyen kurumsal şirketlerin çabaları olarak yorumluyorum.

2022 yılındaki Super Bowl etkinliğinde dikkat çeken kripto para reklamlarından biri de Coinbase reklamıydı. Ancak Coinbase reklamında herhangi bir ünlü yer almıyordu. Reynolds şu yorumu yaptı:

Bazen bunu yapmanın harika bir yolu ünlüleri kullanmaktır. Bazen bunu yapmanın korkunç bir yolu da ünlüleri kullanmaktır. Çoğu şirket pazarlama açısından bazı şeyleri oldukça iyi yapıyor.

Hollywood aktörü ayrıca, LeBron yer aldığı reklamı izlemekten keyif aldığını belirtti. LeBron James, kripto para borsası Crypto.com için bir reklamda rol aldı.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar