Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66676.17
-5.96%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3207.34
-9.23%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.12
-18.30%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $576.5
-6.02%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

Hubble Defi, Deep Dive Eğitim Serisi ile Karşımızda!

Hubble, Defi Deep Dive serisi ile her hafta bir Solana DeFi konusunu tartışmak için bir Solana protokolüne ev sahipliği yapıyor. 

Clock
Paylaş
Hubble Defi, Deep Dive Eğitim Serisi ile Karşımızda!

Hubble, Defi Deep Dive adını verdiği yeni serisi ile her hafta bir Solana DeFi konusunu tartışmak için bir #Solana protokolüne ev sahipliği yapıyor. 

Kullanıcıları #Solana DeFi’ye alıştırmada eğitimin kilit rol oynadığına inanan protokol, bu görüşmeler aracılığıyla gerekli gördüğü eğitimi sağlamayı amaçlıyor. Bu kapsamda eğitimlerde çeşitli kılavuzların, risklerin, ve ipuçlarının ele alınacağı belirtiliyor. 

728×90 muhabbit - Hubble Defi, Deep Dive Eğitim Serisi ile Karşımızda!300x250 muhabbit - Hubble Defi, Deep Dive Eğitim Serisi ile Karşımızda!

Protokol, ilk eğitimini 20 Temmuz 2022 tarihinde Hubble YouTube kanalı üzerinde Raydium protokolü ortaklıklar birimi başkanı @0xINFRA ile yaklaşık 50 dakikalık bir oturum aracılığıyla gerçekleştirdi. 

Hubble Eğitim Serisinde Sektöre Dair Bir Dizi Konuya Parmak Basılacak

Önümüzdeki eğitimlerde Hubble, aşağıdaki geniş tartışma konularını kapsayacak projelere ev sahipliği yapacak: 

– AMM’ler (Otomatik Piyasa Yapıcılar) 

– Solana Yield Farming

– Yield Stratejileri 

– CLMM’ler (Konsantre Likidite Piyasa Yapıcılar)

– Kaldıraçlı Yield Farming

Canlı yayınların tamamı Hubble Discord kanalında kullanıcıların erişimine açık olacak. 

İlginizi çekebilir: Raydium, Hubble Protocol’ün USDH’sini Platforma Eklediğini Duyurdu!

27 Nisan 2022’de Solana ağı üzerinde merkeziyetsiz bir borsa olan Raydium, yeni bir duyuru gerçekleştirdi. Borsa tarafından yapılan açıklamada, Hubble Protocol’ün USDH’sinin DEX’e entegre edildiği belirtildi.

Böylece, USDH’nin eklenmesi ile birlikte, Solana‘da bulunan likiditenin güçlendirilmesine katkı sağlanmış olduğu belirtildi. Bilindiği üzere USDH, her zaman bir ABD dolarının gerçek değerini koruyan ve merkezi olmayan kripto varlıklar tarafından desteklenen bir stablecoin’dir.

Bunun yanında, yeni girişimi kutlamak adına HBB-USDH çifti için bir Fusion havuzu ve özel bir USDH-USDC havuzu başlatılacağı belirtildi. Havuzda likidite sağlayıcılara sağlanacak teşvikler ise HBB olarak verilecek.

Raydium’u kullanıyor musunuz?

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar