Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56907.91
1.80%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3248.2
0.75%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.19
-0.28%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $395.8
-1.15%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Huobi Global 7. Yaşını Ödüllerle Kutluyor!

Huobi’den 7. yaş sürprizi!

Clock
Paylaş
Huobi Global 7. Yaşını Ödüllerle Kutluyor!

Huobi Global’in kullanıcıları ile paylaştığı bir e-postaya göre, Huobi, 7. yaşını kutlarken kullanıcılara ödüller dağıtacak!

Bildiğiniz gibi Huobi, bir süredir Türkiye’de hizmet vermekte olup, Türk kullanıcılarına sürprizler yapmayı seven bir platform.

Binance BannerBinance Banner

Huobi 7. yaşını kutlamaları için, 30 Kasım’a kadar arkadaşlarını Huobi’ye davet eden kullanıcılar için 50.000 $’sık bir ödül havuzu açmaya karar verdi.

Nasıl Yapılır?

Huobi üyeliğinizin referans bağlantısı ile Huobi’ye davet ettiğiniz arkadaşlarınız, 1.000 USD’lik ticaret yaptığında puanlar kazanacaksınız. Tabi daha çok puan demek, daha çok ödül demek.

Bununla beraber sadece siz kazanmıyorsunuz. Davet ettiğiniz arkadaşlarınız bu görevleri tamamladıkça 170 $ değerinde bir hoş geldin bonusu kazanacak!

Huobi bizlere yönlerdirdiği e-posta’da kampanyanın detayları hakkında birkaç prosedür yayınladı. Kampanyanın detayları için buraya tıklayabilirsiniz!

Huobi’ye kayıt olup kripto para işlemleri yapmak istiyorsanız buraya tıklayın.

Ayrıca geçtiğimiz haftalarda Huobi Türkiye Genel Müdürü ile bir röportaj gerçekleştirmiştik. Bununla beraber Huobi Türkiye AMA etkinliğini okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Daha çok Huobi haberleri için: Huobi Haberleri

Daha çok Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar