BİZİ TAKİP EDİN

BITCOIN

Huobi Global 7. Yaşını Ödüllerle Kutluyor!

Huobi’den 7. yaş sürprizi!

Yayın:

-

7. yaşını

Huobi Global’in kullanıcıları ile paylaştığı bir e-postaya göre, Huobi, 7. yaşını kutlarken kullanıcılara ödüller dağıtacak!

Bildiğiniz gibi Huobi, bir süredir Türkiye’de hizmet vermekte olup, Türk kullanıcılarına sürprizler yapmayı seven bir platform.

Huobi 7. yaşını kutlamaları için, 30 Kasım’a kadar arkadaşlarını Huobi’ye davet eden kullanıcılar için 50.000 $’sık bir ödül havuzu açmaya karar verdi.

Nasıl Yapılır?

Huobi üyeliğinizin referans bağlantısı ile Huobi’ye davet ettiğiniz arkadaşlarınız, 1.000 USD’lik ticaret yaptığında puanlar kazanacaksınız. Tabi daha çok puan demek, daha çok ödül demek.

Bununla beraber sadece siz kazanmıyorsunuz. Davet ettiğiniz arkadaşlarınız bu görevleri tamamladıkça 170 $ değerinde bir hoş geldin bonusu kazanacak!

Huobi bizlere yönlerdirdiği e-posta’da kampanyanın detayları hakkında birkaç prosedür yayınladı. Kampanyanın detayları için buraya tıklayabilirsiniz!

Huobi’ye kayıt olup kripto para işlemleri yapmak istiyorsanız buraya tıklayın.

Ayrıca geçtiğimiz haftalarda Huobi Türkiye Genel Müdürü ile bir röportaj gerçekleştirmiştik. Bununla beraber Huobi Türkiye AMA etkinliğini okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Daha çok Huobi haberleri için: Huobi Haberleri

Daha çok Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Haberler