Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63572.09
2.52%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3483.86
1.33%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.46
-3.04%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $414.9
0.68%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Huobi Japonya’da Türev Hizmetler Sunmaya Başladı!

Huobi Japonya’da onaylı bir şirket haline geldi!

Clock
Paylaş
Huobi Japonya’da Türev Hizmetler Sunmaya Başladı!

Huobi Japan, Finansal Araçlar ve Borsa Yasası kapsamında I. Tip Finansal İşletme olarak kaydolmak için Japonya Finansal Hizmetler Ajansından onay aldı.

Bu onay ile birlikte Huobi Japan; kripto para türev işlemlerini, aracılık hizmetlerini ve belli başlı kripto para hizmetlerini, Japonya’da resmi olarak sunacak.

Binance BannerBinance Banner

Bildiğiniz gibi Finansal Hizmetler Ajansı; bankacılık, menkul kıymetler, borsa ve sigorta alanlarını denetleyen bir düzenleyici kurum olarak öne çıkıyor.

Huobi Japan Hizmetlerini Genişletmek İstiyor!

Huobi’nin bu onayı alması şirket için önemli bir gelişme. Bunun en büyük sebebi ise şirketin türev ürünleri sunmasının haricinde, müşterileri için ticaret ve piyasa yapıcılık hizmetlerini sunmasını da sağlayacak.

An itibarıyla Japonya’da hizmet veren 34 kripto para borsasından sadece 7’si, Japonya Finansal Hizmetler ajansından onaylı bir şekilde hizmet veriyor.

Huobi Japan CEO’su Haiteng Chen, konu hakkında şunları söyledi:

Böyle bir adım atabildiğimiz için çok sevinçliyiz. Bu işimizi spot ticaretin ötesine genişletmemize ve Japonya’daki büyümemizin hızlanmasına olanak sağlayacak. Gelecekte, pazarın artan isteklerini yerine getirebilmek için bir veya daha fazla kripto para türev ürünü hazırlamayı planlıyoruz.

Eylül 2021 itibarıyla Huobi Japan, Bitcoin, Ethereum ve Huobi Token başta olmak üzere 14 farklı kripto para biriminin spot ticaretine olanak tanıyor. Haziran 2020’de Huobi Token, Japonya’daki yerel düzenleyici kurumlardan borsalarda listelenmek için uyumluluk onayı almıştı.

Tahmin edebileceğiniz gibi gelecek planları arasında Japonya’daki ticari hizmetlerini ve ürünlerini önemli ölçüde geliştirmek isteyen Huobi Japan, adımlarını yavaş ama emin bir şekilde atıyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar