Here, content that you may want to modify using a custom JavaScript

MUHABBİT ÖZEL

Huobi Zone 7 Eylül 2021: SOL Rekora Koşuyor!

Beste Naz Süllü sunuculuğuyla Huobi Zone yayında!

Yayın:

-

Huobi Global Araştırma Müdürü Beste Naz Süllü, kripto para piyasası ile ilgili bazı önemli gelişmeleri Huobi Türkiye’nin sosyal video paylaşım platformu Youtube’taki kanalında günlük olarak değerlendirmeye başladı.

Günün Öne Çıkan Haberleri

El Salvador lider kripto para birimi Bitcoin’i yasal para birimi olarak kabul eden ilk ülke olma unvanını, bugün yürürlüğe giren Bitcoin yasası ile resmîleştirdi.

Ödeme devi Visa, kripto paraları hem ödemeler için hem de değer deposu olarak platformuna entegre etmek istediğini bir kez daha açıkladı.

Avrupa Merkez Bankası, iki sene içerisinde Dijital Euro geliştirme çalışmalarına başlayacaklarını açıkladı.

Amerikan idol Jason Derulo, Solana Blockchain’ine yatırım yaptığını açıkladı.

Beste Naz Süllü’den Günün Öne Çıkan Kripto Para Yorumları

Chainlink analizi: Trend oldukça güzel gözüküyor, 33.70’i kırarsak hedefi 40’lara koyabiliriz. Fakat destek noktalarını unutmayalım.

Ripple yorumu: SEC davası devam ederken belirsizlik sürse de hedefimiz 1.89$.

RSR yorumu: RSR’nin potansiyeline güveniyor ve bekliyoruz. 0.048’ler doğal noktamız oldu. 0.063 seviyelerini bekliyoruz.

HBAR analizi: 0.45 seviyesini görme ihtimalimiz bulunuyor.

CHZ yorum: Chiliz dünkü incelememizin ardından %12 şeklinde bir hareket yaptı. Şampiyonlar Ligi’nin başlamasıyla birlikte daha ciddi hareket yapabilir.

Huobi hesabınız yoksa, avantajlardan yararlanmak ve Muhabbit ekibine destek olmak için buradan hesap açabilirsiniz.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Muhabbit
Yorum Yap

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.

Exit mobile version