Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66347.99
0.28%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3598.8
0.87%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.58
-1.50%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $606.5
0.12%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

İddialara göre SEC’in Yeni Hedefi Chainlink!

Zeus Capital, Chainlink’in nihayetinde adalet ile yüzleşeceği ve SEC tarafından bir menkul kıymet olarak sınıflandırılacağına inanıyor.

Clock
Paylaş
İddialara göre SEC’in Yeni Hedefi Chainlink!

Zeus Capital’den gelen iddialara göre, Chainlink’in kurucuları yakında Ripple ile aynı kaderi paylaşacak!

Zeus Capital, bu sabah Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, şunlardan bahsetti:

XRP, şimdiden %15 oranında düşüş gösterdi ve görünüşe göre gösteri henüz başlamadı. Sizce sıradaki kim? İpucu: Daha merkezi bir oluşum.

728×90 muhabbit - İddialara göre SEC'in Yeni Hedefi Chainlink!300x250 muhabbit - İddialara göre SEC'in Yeni Hedefi Chainlink!

Zeus Capital’in bu açıklaması, Tone Vays’in “XRP’nin ilk günden beri bir menkul kıymet olduğu” hakkında attığı bir Tweet’e yanıt olarak geldi.

zeus capital - İddialara göre SEC'in Yeni Hedefi Chainlink!
Zeus Capital’in Tone Vays’e Attığı Cevap.

Serkey Nazarov Ripple’a Benzer Bir Olayla Yüzleşecek!

Kripto sektörünün önde gelen ismi Anthony Pompliano, Ripple ve SEC arasında yaşanan olaylar hakkında sessiz kalmadı. Pompliano’ya göre Ripple, kayıtsız bir menkul kıymet teklifi gerçekleştirdi ve bundan kurtulabileceğini düşündü. Zeus Capital ekibi, bu sözlere, Chainlink ve kurucularının, Ripple ile aynı geminde yer aldıklarını ima ederek bir yanıt verdi.

İddialara Göre Chainlink, Flash Loan Saldırılarının Sebebi Chainlink!

Zeus Capital, attığı bir tweette, Chainlink ve Sergey’in, DeFi’deki Flash Loan saldırılarının doğrudan faydalanıcısı olarak suçluyor. Zeus Capital’e göre, DeFi’deki Flash Loan hareketler, kasıtlı olarak oluşturulmuş.

DeFi’nin popülaritesi, yeni bir tür istirmasa yol açtı. Flash Loan saldırılarıyla yüz milyonlarca fon çalındı. Yine de bu durumdan en çok yararlanan kişiler bilgisayar korsanları değil, yatırımcıların korkusu ve sefaleti üzerinden piyasa değerine milyarlarca dolar kazandıran Chainlink.

İlginizi çekebilir: Flash Loan saldırıları nedir?

Ödül Programı Hala Devam Ediyor!

Kasım ayında Zeus Capital, Chainlink’in yasadışı faaliyetleri hakkında bilgi toplamaya yönelik 100.000 $’lık bir ödül programı başlatmıştı. Zeus ekibine göre, 57.000 $ sahibini buldu ve geriye kalan 43.000 $ hala sahibini arıyor.

Sonuç olarak Zeus Capital, Chainlink’in nihayetinde adalet ile yüzleşeceği ve SEC tarafından bir menkul kıymet olarak sınıflandırılacağına inanıyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha Fazla DeFi Haberi iзin: DeFi Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar