Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64140
-3.70%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3149.52
-8.96%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.03
-10.05%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $561
-4.20%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Idle Cyber, 1,5 milyon $’lık Fonlama Turunu Başarıyla Tamamladı!

Elde ettiğimiz bilgilere göre Idle Cyber, üç farklı oyun moduyla karşımıza çıkacak.

Clock
Paylaş
Idle Cyber, 1,5 milyon $’lık Fonlama Turunu Başarıyla Tamamladı!

Idle Cyber platformu; Starpunk, Megala Ventures, UG Ventures, Trade Coin Vietnam ve Raptor gibi yatırım şirketlerinden 1,5 milyon $ topladı.

Halka açık bir şekilde, satış ve stratejik satış turunu başarıyla tamamlayan şirket, birçok yatırım şirketinden destek aldı.

Platformun kurucusu Nguyen Khac Luat konu hakkında şunları söyledi:

728×90 muhabbit - Idle Cyber, 1,5 milyon $'lık Fonlama Turunu Başarıyla Tamamladı!300x250 muhabbit - Idle Cyber, 1,5 milyon $'lık Fonlama Turunu Başarıyla Tamamladı!

Sanat ve oyun NFT’leri, oyunlara ve sanat dünyasına katkıda bulunacaktır. Eskiden, oyun içinde satışa sunulan ürünlerin gerçek hayatta bir değeri yoktu. Başka bir deyişle, bu ürünler tam anlamıyla sarf malzemesiydi. Blockchain teknolojisi sayesinde oyunlarda satın alınan her şey sahibine ait olacak.

Kurucu, böylesine bir destek ve ilgi gördüğü için yatırımcılarına ve topluluğa minnettar olduğunu belirtti. Luat, bu destek sayesinde, yeni projelerini tam gaz geliştirmeye devam edeceklerini ve girişimlerine ilham kaynağı olacağını da belirtti.

Idle Cyber’ın Oyun Modları

Elde ettiğimiz bilgilere göre Idle Cyber, üç farklı oyun moduyla karşımıza çıkacak.

PlayGame: Başarılı grafikler ile bezenmiş bir rol yapma oyunu olan Idle Cyber evreninde, kıyamet sonrası dünyada hayatta kalmaya çalışın.

Oyna Kazan: Oluşturduğunuz Cyber’lar ile birlikte üssünüzü savunun ve becerilerinizden yardım alın. Bölümleri başarıyla tamamladıkça NFT kazanacaksınız.

GameFi: Oyuncular kazandıkları ya da satın aldıkları NFT’leri, NFT platformunda satışa sunabilecek. Bunun yanı sıra oyuncular, NFT’leri DeFi özellikleri sayesinde kâr elde etmek için kullanabilecek.

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

İnternet sitesi – https://www.idlecyber.com/

Medium – https://medium.com/@IdleCyber

Twitter – https://twitter.com/idlecyber

Global Telegram Kanalı – https://t.me/idlecyber

Global Sohbet Kanalı – https://t.me/idlecyber_chat

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar