Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $62583.95
-4.94%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3060.66
-4.00%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $33.84
-10.69%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $535.6
-6.13%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Immutable, Web 3 Oyun ve NFT Projeleri İçin 500 Milyon Dolarlık Fon Başlattı!

NFT sektörü gelişmeye devam ederken yatırımları da eş zamanlı olarak artmaya devam ediyor.

Clock
Paylaş
Immutable, Web 3 Oyun ve NFT Projeleri İçin 500 Milyon Dolarlık Fon Başlattı!

NFT sektörü gelişmeye devam ederken yatırımları da eş zamanlı olarak artmaya devam ediyor. NFT ölçeklendirme platformu olarak bilinen Immutable, 17 Haziran 2022 Cuma günü yaptığı açıklamaya göre Web 3 oyunlarına ve NFT projelerine yönelik 500 milyon dolarlık bir girişim fonu başlattığını duyurdu. Hatırlayacağınız üzere Immutable platformu 2021 yılının Mart ayında 200 milyon dolar yatırım alarak değerlemesini 2,5 milyar dolara ulaştırmıştı.

728×90 muhabbit - Immutable, Web 3 Oyun ve NFT Projeleri İçin 500 Milyon Dolarlık Fon Başlattı!300x250 muhabbit - Immutable, Web 3 Oyun ve NFT Projeleri İçin 500 Milyon Dolarlık Fon Başlattı!

Immutable platformu bu fonlama ile Web3 dünyası ve kripto para dünyasının önemli yatırımcıları ile iş birliği yapmak için kollarını sıvadı. Immutable’ın iş birliği yaptığı yatırımcılar ise şu şekilde:

  • BITKRAFT
  • Animoca Brands
  • Arrington Capital
  • Double Peak
  • Airtree
  • King River Capital
  • GameStop

Immutable, yapmış olduğu bu girişimle birlikte firmalara sadece maddi olarak destek vermeyecek aynı zamanda yatırım yaptığı firmalara oyun tasarımı, topluluk oluşturma ve pazarlama gibi alanlarda da destek sağlayacak.

Platformun Tokenı IMX Düşüşte!

NFT Platform Muhabbit - Immutable, Web 3 Oyun ve NFT Projeleri İçin 500 Milyon Dolarlık Fon Başlattı!
NFT

Kripto para piyasasında düşüşlerin devam etmesi IMX tokenı da etkiledi. Immutable şirketinin Web3 fonlama haberine rağmen, platformun yerel tokenı IMX cephesinde hareketlilik gözlemlenmedi. Normal piyasa koşullarında bu tarz fonlama haberlerinde platformun tokenlarında yükseliş olması beklenmektedir.

CoinMarketCap sıralamasında 127.sırada yer alan IMX token, güncel olarak 0,7 dolardan işlem görmektedir. 24 saatlik işlem hacmine bakıldığında ise yaklaşık %25 oranında bir artış göstererek, işlem hacmini 80 milyon dolara ulaştırdı.

Daha Fazla DeFi Haberi için: DeFi Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar