Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67051.68
-3.58%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3722.13
0.08%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.49
-5.64%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $589.8
-3.61%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Impossible Finance, OSWAP IDO’su Gerçekleştiriyor!

Impossible Finance, OpenSwap’ın (OSWAP) Impossible Incubator’da proje geliştirme aşamasını tamamlandığını ve IDO gerçekleştireceğini duyurdu.

Clock
Paylaş
Impossible Finance, OSWAP IDO’su Gerçekleştiriyor!

Multi-chain (çok zincirli) ürünlerden oluşan yerel bir DeFi ekosistemi olan Impossible Finance, geçtiğimiz günlerde OpenSwap’ın launchpad’de yer alacak olan ilk DeFi projesi olduğunu açıklamıştı. Impossible Finance, OpenSwap’ın (OSWAP) Impossible Incubator’da proje geliştirme aşamasını tamamlandığını ve platformun ikinci IDO launchpad projesini olacağını ve IDO gerçekleştireceğini duyurdu.

728×90 muhabbit - Impossible Finance, OSWAP IDO'su Gerçekleştiriyor!300x250 muhabbit - Impossible Finance, OSWAP IDO'su Gerçekleştiriyor!

Impossible Finance Nedir?

Impossible Finance, multi-chain (çok zincirli) ürünlerden oluşan yerel bir DeFi ekosistemidir. Platform, eskiden Binance ekibinde ve DeFi alanında yer almış önemli kişiler tarafından yönetilir. Kripto para sektöründeki önemli liderlerin kapsamlı desteğiyle beraber Impossible Finance’ın temel vizyonu, proje geliştirme noktası olarak üst düzey blok zinciri projelerini beslemek ve proje süreçlerini hızlandırmaktır. Bu vizyonun merkezinde ise proje geliştirme noktası olarak Impossible Launchpad ve Impossible Swap gibi bir dizi ürün bulunur.

Imposibble Finance’ın resmi website adresi ve sosyal medya hesapları için: Website, Medium, Twitter, Telegram

OpenSwap Nedir?

Geçtiğimiz günlerde $1,5 milyon değerinde yatırım alan OpenSwap, kapsamlı bir şekilde en iyi on-chain fiyatlandırmasını ve multi-chain alım satımı gerçekleştirmek isteyen tek duraklı DeFi olma amacını taşıyan bir platformdur. OpenSwap, benzersiz özellikleriyle alım satımları optimize ederek kullanıcılarına devrim niteliğinde bazı avantajlar sağlar. Inter-Chain Likidite “Swap”ları, DEX Aggregator gibi özellikler tek bir platformdadır.

OpenSwap’ın resmi website adresi ve sosyal medya hesapları için: Website, Medium, Twitter, Telegram

OSWAP IDO’suna Katılım Zamanı Detayları

 • KYC doğrulaması tamamlama dönemi: Kullanıcılar KYC bilgilerini 22 Ağustos saat 08:00, 2021 ile 29 Ağustos saat 08:00, 2021 tarihleri arasında gönderebilir ve KYC doğrulamasını tamamlayabilir. Kullanıcılar tüm IDO zaman çizelgesi boyunca KYC doğrulaması gerçekleştirebilir ancak, KYC doğrulamaları tamamlanana kadar staking yapamazlar.
 • Staking dönemi: 10356900 ile 10472100 blokları arasında tahmini olarak 26 Ağustos saat 08:00, 2021 ile 30 Ağustos saat 08:00, 2021 tarihleri arasında gerçekleşecektir. KYC doğrulamasını tamamlayan kullanıcıların Impossible Launchpad’de 4 gün içinde IDIA stake etmesi gerekir. Kullanıcıların IDIA bakiyeleri on-chain üzerinde yer alacak olup, dağıtım, stake eden tüm kullanıcıların stake ettiği miktara ve stake edilen sürenin uzunluğuna göre hesaplanacaktır.

Impossible Launchpad’in nasıl kullanıldığına buradan ulaşabilirsiniz.

 • Satın alma dönemi: 10478000 ile 10506900 blokları arasında tahmini olarak 30 Ağustos 13:00, 2021 ile 31 Ağustos 13:00, 2021 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Katılım, uygun olan tüm kullanıcılar için BSC blok sürelerine bağlı olarak yaklaşık 24 saat boyunca açık olacaktır.
 • Talep etme dönemi: 10509300 bloğunun, 31 Ağustos saat 15:00, 2021 sonrası gerçekleşeceği tahmin edilmektedir. Kullanıcılar, belirtilen süre sonrasında OSWAP “token”larını Impossible Launchpad’de talep edebilecektir.

OpenSwap Token Satışı Detayları

 • Token Adı: OpenSwap (OSWAP)
 • Launchpad satışı hard cap: $340.000 (birden fazla havuza bölünmüş şekilde)
 • Standart havuz: $164.500
 • Sınırsız havuz: $164.500
 • Etkinlik whitelist havuzu: $11.000
 • Toplam arz: 1.000.000.000 OSWAP
 • İlk günkü piyasa değeri: $1.000.000
 • Impossible Launchpad’e ayrılan token: 8.500.000 OSWAP (toplam arzın %0.85’i)
 • Halk satışı token fiyatı: 1 OSWAP = 0.04 USD (BUSD)
 • Liste fiyatı: TBD – 0.05 USD (BUSD)
 • Token satış formatı: Staking katılımı
 • Sektör: Impossible Finance Markets Track
 • Desteklenen staking: Yalnızca IDIA “staking”i

OSWAP token ekonomisi hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Launchpad Havuzları

Impossible Finance, OpenSwap (OSWAP) IDO’su için kullanıcılarına 2 farklı satış kartı sunacaktır.

 • Standart satış: Kullanıcılar, dağıtım için herhangi bir zamanda maksimum 10.000 IDIA “token”ını (hesaplama sırasında yaklaşık $5.000 değerinde) stake edebilir. Bir kullanıcının satın alabileceği maksimum OSWAP “token”ı, stake döneminden sonra hesaplanacak olan dağıtım ile sınırlıdır.
 • Sınırsız satış: Kullanıcılar, dağıtım için herhangi bir zamanda herhangi bir miktarda IDIA stake edebilir. Bir kullanıcının satın alabileceği maksimum OSWAP “token”ı, stake döneminden sonra hesaplanacak olan dağıtım ile sınırlıdır.

Marketing etkinliğinde whitelist dağıtımı kazananlarında yer alan kullanıcılar, bu 2 satış kartına ek olarak $50 veya $100 ile whitelist etkinliğine karşılık denk gelen ek satış kartları görebilecektir. Whitelist etkinliğinde yer almayan ya da kazanamayan kullanıcılar sadece standart satış ve sınırsız satış kartlarını görecektir.

IDIA “Token”ı Nasıl Satın Alabilirim?

OSWAP IDO’su için IDIA “token”ı olmayan kullanıcılar, OpenSwap, Impossible Swap, PancakeSwap ya da MXC’den IDIA “token”ı satın alabilirler.

Token Dağıtımının Hesaplanması

OSWAP için token satışı, Impossible Launchpad’in standart staking katılım formatında gerçekleştirilecektir. Bu formatla beraber kullanıcıların staking ağırlığı, stake ettikleri orantılı IDIA miktarına ve tüm havuzun toplam miktarı ve staking süresine göre hesaplanır.

Bu format, token satışında yer alan kullanıcıların hangi havuzda yer aldıklarına bağlı olarak, OSWAP “token”ına orantılı ve adil bir şekilde sahip olmalarını sağlamak için tasarlanmıştır.

KYC Ayrıntıları

Botların, KYC’de yer almasını engellemek amacıyla KYC doğrulamasını tamamlamak isteyen kullanıcıların 100 IDIA veya 10 IF “token”ına sahip olması gerekir. Kullanıcılar tüm IDO zaman çizelgesi boyunca KYC doğrulaması gerçekleştirebilir ancak, KYC doğrulamaları tamamlanana kadar staking yapamazlar. Kullanıcıların stake ettiği IDIA “token”larından yararlanmasını sağlamak için, kullanıcıların staking dönemi başlamadan önce KYC doğrulamasını tamamlaması şart olarak belirtilmiştir.

Ayrıca, kullanıcıların staking döneminde KYC doğrulamalarını tamamlaması halinde sadece geri kalan staking dönemi için stake edebileceklerinden dağıtımdan daha az pay alacakları belirtilmiştir.

Bu içerik sponsorludur.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar