Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69749.69
-0.32%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3818.82
2.17%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.76
-2.91%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $613.5
-1.35%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı Thodex Hakkında Açıklama Yaptı!

Başsavcılık’tan thodex açıklaması geldi.

Clock
Paylaş
İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı Thodex Hakkında Açıklama Yaptı!

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, yerli kripto para borsası Thodex ile ilgili olarak başlatılan soruşturma hakkında sosyal medya platformu Twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile basın açıklaması yayımladı.

728×90 muhabbit - İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı Thodex Hakkında Açıklama Yaptı!300x250 muhabbit - İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı Thodex Hakkında Açıklama Yaptı!
Ezu0kaAWUAEHwrH 485x600 - İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı Thodex Hakkında Açıklama Yaptı!
Thodex

Savcılık açıklamasında, Cumhuriyet Başsavcılığının talebi üzerine İstanbul Anadolu 4. Sulh Ceza Hakimliğinin 2021/2680 sayılı kararıyla şüpheli F.F.Ö. hakkında tutuklamaya yönelik yakalama kararı çıkarıldığını ve şahsın uluslararası düzeyde (kırmızı bültenle) aranıp yakalanmasını sağlamak amacıyla gerekli adli girişimlerin yapıldığı belirtildi.

İlginizi çekebilir: Thodex ile ilgili tüm gelişmelere buradan ulaşabilirsiniz.

Arnavutluk’a gittiği belirlenen şirket kurucusunun Arnavutluk’tan iadesinin istendiği ve adı geçen şirkete ve şüpheli şahsa ait banka hesaplarına tedbir konulduğu açıklaması yapıldı. Ayrıca Başsavcılık tüm işlemlerin aralıksız olarak ve titizlikle sürdürülmeye devam edildiğini belirtti.  

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar