Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51450.67
1.12%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2987.78
1.81%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.75
2.40%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $380.7
1.04%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Jack Dorsey’in Kurucusu Olduğu Block Şirketinden, Üzerinde Çalıştıkları Bitcoin Cüzdanına İlişkin Açıklamalar Geldi!

Kullanıcıların rahatlıkla kullanabilecekleri cüzdan oluşturmaya çalışan Block şirketinden, cüzdanla ilgili yeni bilgiler gelmeye başladı.

Clock
Paylaş
Jack Dorsey’in Kurucusu Olduğu Block Şirketinden, Üzerinde Çalıştıkları Bitcoin Cüzdanına İlişkin Açıklamalar Geldi!

Bildiğiniz üzere Jack Dorsey’in kurucusu olduğu Block şirketi uzun süredir Bitcoin cüzdanı üzerine çalışmalarını sürdürüyor. Kullanıcıların rahatlıkla kullanabilecekleri cüzdan oluşturmaya çalışan şirketten cüzdanla ilgili yeni bilgiler de gelmeye başladı.

Binance BannerBinance Banner

Block şirket yöneticisi Max Guise, Twitter hesabından paylaştığı bilgilerde cüzdandaki fon hareket miktarındaki güvenlik seviyesini müşterilerin kendilerinin belirleyeceğini açıkladı ve ekledi:

“Üzerinde çalıştığımız Bitcoin cüzdanında, kullanıcılar için Pin kodu sistemini getiriyoruz. Bu cüzdanı oluşturmamızdaki asıl amaç, Bitcoin’i şu zamana kadar yatırım aracı olarak kullanmamış kişilerdir. Bu cüzdan, mobil uygulama, donanım cihaz ve kurtarma araçları olmak üzere 3 ana bölümden oluşmaktadır.”

Max Guise

Geçtiğimiz günlerde Block şirketi, kullanıcıların cüzdanlara erişiminde parmak izi sistemi kullanacağını da kamuoyuna duyurmuştu.

Max Guise’den Cüzdan Hakkında Detaylı Bilgiler

Max Guise üzerinde çalıştıkları cüzdan hakkında detaylı açıklamalarda bulundu:

“Oluşturduğumuz bu cüzdan, kullanıcıların Bitcoin’lerini güvenli şekilde saklamalarını ve yönetmelerini sağlayacak. Kullanıcılar eğer isterlerse güvenlik seviyelerini arttırabilir aynı zamanda kişinin cüzdanını kaybetmesi gibi durumlarda cüzdan kurtarma aracı olarak kullanılabilir.”

Max Guise

Cüzdanda Limiti Müşteri Kendi Belirleyecek!

Bu cüzdan uygulamasıyla müşterilerin limitlerini kendi belirleyeceğinin altını çizen Max Guise şunları ekledi:

“Oluşturduğumuz mobil uygulamamız ile müşterilerimize kendi limitlerini belirleme imkanı tanınacak. Müşterilerimiz kendi belirlemiş oldukları miktardan fazla işlem yaptıkları taktirde uygulama tarafından kullanıcıya şifre isteği gelecektir.”

Bu cüzdan üzerine çalışmalarının devam ettiğini vurgulayan şirket yöneticisi Max Guise, oluşturacakları bu cüzdan için biraz daha zamana ihtiyaca olduklarını ayrıca cüzdan planlarının kontolü için bağımsız denetçilerle çalışacaklarının altını çizdi.

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar