Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64936.01
1.67%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3160.2
3.56%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.1
8.39%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $571
2.55%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Japon Dev SBI Holdings, TaoTao’yu Satın Aldı!

TaoTao, SBI Holdings’e satıldı!

Clock
Paylaş
Japon Dev SBI Holdings, TaoTao’yu Satın Aldı!

Japonya’nın en büyük çevrimiçi finans şirketi SBI Holdings, TaoTao kripto borsasını satın aldı. SBI Holdings, bu satın alımla birlikte şu anda iki lisanslı kripto para ticaret platformuna sahip oldu.

728×90 muhabbit - Japon Dev SBI Holdings, TaoTao'yu Satın Aldı!300x250 muhabbit - Japon Dev SBI Holdings, TaoTao'yu Satın Aldı!

7 Ekim’de yapılan resmi bir duyuruya göre, SBI’ın döviz ve türev kolu SBI Liquidity Market, TaoTao’nun tüm hisselerini alarak şirketin tamamına sahip olduğu bir yan kuruluş haline getirdi.

Eskiden %40’ı Yahoo’nun elinde olan TaoTao kripto ticaret hizmetini Mayıs 2019’da başlattı.

Yeni satın alım ile birlikte, şirket halihazırda kripto odaklı risk sermayesi kolu SBI VC Trade aracılığı ile kripto ticaret hizmetleri sunduğundan, şirket artık iki kripto ticaret platformuna sahip. Kripto varlık borsası işleten SBI VC Trade, Temmuz 2019’dan beri SBI Securities’in bir yan kuruluşudur.

SBI’a göre, TaoTao’nun satın alımı şirketin kripto ile ilgili daha iyi hizmet sağlamasına yardımcı olacak.

Gelecekte, kapsamlı bir finansal grup olarak SBI Group’un yönetişim kaynaklarından ve TaoTao’nun şu ana kadar geliştirdiği kripto varlıkların müşteri tabanı ve hizmet uzmanlığından maksimum düzeyde yararlanacağız.

SBI’ın TaoTao’yu satın alması, borsanın Binance ile müzakerelerini resmi olarak sonlandırdıktan kısa bir süre sonra gerçekleşti. Japonya’da ortak bir kripto borsası girişimi amaçlayan 9 aylık görüşmelerin ardından TaoTao, 5 Ekim’de görüşmeleri sona erdirdi. Tüm bunların ışığında, daha önce bildirdiğimiz gibi Binance’in Japonya pazarına girme olasılığı düşük.

Daha fazla borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar