Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66188.51
0.96%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3563.01
4.90%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.12
2.41%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $607.1
1.86%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

JPMorgan’ın Varlıklı Müşterileri Bitcoin’den Beklentilerini Açıkladı!

Yatırımcılar, şu an ki piyasa koşullarına göre Bitcoin’de çok yüksek fiyatlar beklemiyor.

Clock
Paylaş
JPMorgan’ın Varlıklı Müşterileri Bitcoin’den Beklentilerini Açıkladı!

Son zamanlarda piyasada yaşanan fiyat hareketleri nedeniyle, pek çok yatırımcı şu anda kripto para birimine pek sıcak bakmıyor.

Bloomberg tarafından yakın zaman önce yapılan bir anket, dev yatırım bankası JPMorgan müşterilerinin büyük çoğunluğunun Bitcoin’in 2022 yılıının sonunda 100.000 dolara ulaşmasını beklemediğini ortaya koydu. Ankete göre JPMorgan müşterilerinin sadece yüzde 5’i Bitcoin fiyatının 2022’nin sonunda 100.000 doların üzerinde olacağını düşünüyor. Bunun yanında ankete katılanların yüzde 40’ından fazlasının ise, Bitcoin’in yıl sonuna kadar 60.000 dolar civarında olmasını bekliyor.

728×90 muhabbit - JPMorgan'ın Varlıklı Müşterileri Bitcoin'den Beklentilerini Açıkladı!300x250 muhabbit - JPMorgan'ın Varlıklı Müşterileri Bitcoin'den Beklentilerini Açıkladı!

Yatırımcıların kripto paraların yükselişine inanmamalarının nedeni olarak, piyasada sürekli konuşulan ancak bir türlü gerçekleşmeyen analist görüşleri gösteriliyor. Çünkü birçok analist Bitcoin’in 100.000 $’ı bulacağına dair çok fazla açıklama yaptı ancak tahminler beklentileri bir türlü karşılamadı. Genel olarak bakıldığında da zaten Bitcoin, 2021’i 2022’nin ilk günlerinde devam eden bir düşüş trendinde tamamladı.

Genel Beklenti Çok Yüksek Değil

Her ne kadar Bitcoin hakkında yükseliş beklentileri bulunsa da bazı analistler aynı fikirde olmadıklarını dile getiriyor. Hatta çoğu analist, önümüzdeki 12 ay içinde fiyatın beklenen o rekor seviyelere ulaşacağını düşünmüyor.

Konu hakkında yorum yapan JPMorgan stratejisti Nikolaos Panigirtzoglou, müşterilerinin BTC’nin geleceğiyle ilgili sergilediği tutuma şaşırmadığını söyledi. Stratejiste göre, Bitcoin’in olması gereken “adil fiyatı35.000 ila 73.000 dolar arasında yer alıyor.

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar