Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67657.55
-3.12%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3782.26
1.16%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.85
-5.30%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $593.9
-3.05%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Kanadalı Banka, SEC’ye Bitcoin ETF Varlıklarını Açıkladı

Clock
Paylaş
Kanadalı Banka, SEC’ye Bitcoin ETF Varlıklarını Açıkladı

Kanada’nın önde gelen bankalarından Bank of Montreal (BMO), yakın zamanda ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) yaptığı başvuruda spot Bitcoin ETF varlıklarını açıkladı.

1 trilyon dolarlık varlığa sahip olan BMO, Kanada’nın en büyük finans kuruluşlarından biri ve SEC’ye sunduğu dosyasında Fidelity (FBTC), Frankin Templeton (AZBC), BlackRock (IBIT) ve Grayscale (GBTC) ETF hisselerine sahip olduğunu bildirdi.

728×90 muhabbit - Kanadalı Banka, SEC'ye Bitcoin ETF Varlıklarını Açıkladı300x250 muhabbit - Kanadalı Banka, SEC'ye Bitcoin ETF Varlıklarını Açıkladı

SEC’nin Ocak 2024’te spot Bitcoin ETF‘leri ABD’de onaylaması, sektörde dönüm noktası niteliğinde bir karar oldu. Ve bu karar dijital varlık endüstrisine büyük etkileri olması beklenen ve önde gelen kuruluşların benimsemesini teşvik eden bir dönem başlattı.

Aynı zamanda bu onay, BlackRock gibi büyük varlık yöneticilerinin desteğiyle ürünün sektördeki güvenilirliğini artırdı. Buna ek olarak sürekli güncellemeler ve yeni katılımcılarla birlikte, Bitcoin ETF’lerine artan ilgi genel pazar için olumlu bir gelişme gösteriyor.

BMO, Fidelity, Frankin Templeton, BlackRock ve Grayscale ETF hisselerine sahip

Bank of Montreal’un SEC’ye sunduğu 13F dosyasında Bitcoin ETF varlıklarını açıklaması dikkat çekici. BMO, BTC yatırım hisselerinde BlackRock, Fidelity ve diğer büyük bankalarla birlikte yer alıyor. Bu Bitcoin ETF’leri, yatırımcıların Bitcon riskine maruz kalmalarını sağlayarak, varlıkların doğrudan gözetim altına alınmasına gerek olmaksızın kripto paralara erişimini kolaylaştırıyor. watcher guru

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar