Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56861.97
0.63%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3233.15
-0.26%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.09
-1.61%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $395.8
-0.93%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Kanye West: Bana NFT Çıkartmam Gerektiğini Artık Söylemeyin!

Kanye West, NFT çıkartması gerektiğini söyleyen insanlara ateş püskürdü!

Clock
Paylaş
Kanye West: Bana NFT Çıkartmam Gerektiğini Artık Söylemeyin!

Ünlü prodüktör Kanye West, NFT’lerle ilgili isyanını dile getirdi. Kanye, insanların ona NFT çıkar demesinden rahatsız olduğu belirtti.

Gündemden düşmeyen Hiphop yıldızı, Instagram üzerinden bir gönderi paylaştı.

Kanye West Instagram

Kanye West’in paylaştığı gönderide; dijital dünya için değil, gerçek dünya için ürünler çıkartmaya odaklandığını belirtti. Bununla birlikte West, sert bir dille NFT çıkartması gerektiğini söyleyen insanlardan rahatsız olduğunu belirtti.

Binance BannerBinance Banner

Paylaştığı gönderinin sonunda “bana bunu daha sonra sorun” diye not düştü. Bu notu yorumlamak gerekirse; Kanye West, ilerleyen zamanlarda NFT çıkartması mümkün gibi görünüyor. Sadece şimdilik insanların sürekli olarak NFT ile ilgili bir şeyler yapması gerektiğini söylemesinden rahatsız olmuş olduğunu söyleyebiliriz.

44 yaşındaki Atlantalı hiphop sanatçısı Kanye West, aynı zamanda prodüktör, girişimci ve moda tasarımsıcı olarak biliniyor. West, birçok Grammy ödülüne aday gösterildi ve bunlardan sadece 12 tanesini kazandı. Ünlü sanatçı, şu anda NFT’lerle ilgilenmediğini, 22 Şubat 2022’de çıkacak olan yeni albümü Donda 2 üzerinde çalıştığı belirtti. Yaptığı farklı işlerle sürekli gündemde olan Kanye, sizce ne zaman NFT dünyasına adım atacak?

Kanye West Magazincilerin Çektiği Fotoğraflardan NFT ile Telif Hakkı İstemişti!

Magazin işini tek taraflı olduğunu düşünen Kanye, magazincilerin ünlüleri istediği gibi takip edebildiğini ve izinsiz bir şekilde fotoğraflarını çekebildiğini dile getirmişti. Bu fotoğrafları yayımlayan magazincilerin para kazanırken fotoğrafı çekilen sanatçının bundan herhangi bir kâr elde etmediğini söylemişti. Bunun yanlış olduğunu düşünen Kanye, bu durumu değiştirmek için NFT’leri kullanabileceğinden bahsetti.

Ünlü Rapçi Lil Yacht, Bir NFT Satıcısına Dava Açtı!

NFT ekosistemi ve piyasası büyümeye devam ederken, bir diğer sorun ise telif hakları oldu. Ünlü rapçi Lil Yachty, görünüşü rızası olmadan kullandığı için bir NFT satıcısına dava açtı.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar