Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64998.4
-2.20%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3405.07
-5.57%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.04
-12.65%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $585.7
-3.57%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Do Kwon’un Kefaleti, Bir Kez Daha Onaylandı!

Do Kwon’un kefaleti tekrar onaylandı.

Clock
Paylaş
Do Kwon’un Kefaleti, Bir Kez Daha Onaylandı!

Terraform Labs kurucu ortağı Do Kwon’un kefaleti tekrar onaylandı. Terraform Labs kurucu ortağı Do Kwon ve şirketin eski finans müdürü Chong-joon‘un kefaletle serbest bırakılmasının ardından savcılık tarafından karara itiraz gelmişti. Karadağ Yüksek Mahkemesi, Do Kwon ve Han Chong-joon’un 400.000’er avro kefaletle serbest bırakılması kararını iptal etmişti. 3 Haziran 2023 tarihinde kamuyuna yansıyan bilgilere göre, Karadağ Mahkemesi Do Kwon ve ortağı Han Chang-joon’un kefaletle serbest bırakılma talebini ikinci defa kabul etti. Kefaletin kabul edilme sebebi belirsizliğini korumaya devam ederken, Karadağ savcılarının kararı temyize götürmek için 3 günlük bir zamanı olacak.

728×90 muhabbit - Do Kwon'un Kefaleti, Bir Kez Daha Onaylandı!300x250 muhabbit - Do Kwon'un Kefaleti, Bir Kez Daha Onaylandı!

Do Kwon, Mahkemede Kendisini Savunması İçin En İyi Hukuk Şirketlerinden Birini Tuttu!

Hatırlayacağınız Do Kwon geçtiğimiz günlerde mahkemede kendisini savunması için en iyi hukuk şirketlerinden birini tutmuştu. Terraform Labs kurucu ortağı Do Kwon’un anlaştığı hukuk şirketi Dentons, 2023 küresel hukuk firmaları sıralamasında altıncı sırada yerini almıştı.

İlginizi çekebilir: Terra Luna ile ilgili diğer haberleri okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa haberi için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar