Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59187.45
4.60%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3342.21
2.49%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.21
1.93%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $408.9
2.69%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Kevin O’Leary: Kripto Para Riskim, Altından Daha Fazla!

Kevin O’Leary kripto paralar hakkında konuştu!

Clock
Paylaş
Kevin O’Leary: Kripto Para Riskim, Altından Daha Fazla!

Televizyon programı Shark Tank yıldızı Kevin O’Leary, portföyünde ilk kez altından daha fazla kripto parası olduğunu söyledi. Önümüzdeki birkaç ay içinde portföyünde kripto paralara daha çok yer vermek isteyen O’Leary, kripto paraların sürekli hayatımızda olacağına inanıyor.

Binance BannerBinance Banner

Kevin O’Leary Altından Fazla Kripto Paraya Sahip!

Kevin O’Leary, portföyünde altından daha fazla kripto paraya sahip olduğunu açıkladı ve konu ile alakalı “tweet” attı.

kevin o leary twıtter hesabı

“Tweet”i, Cuma günü yayımlanan Stansberry Research’ten Daniela Cambone ile yaptığı röportajı paylaşarak attı. Bay Wonderful, kendisini bir kripto para yatırımcısı olarak gördüğünü söyledi ve sözlerine şunu ekledi:

Yıl sonuna kadar, portföyümüzün kripto paralar için ayrılan miktarını %5’den %7’ye çıkarmayı istiyorum. Şimdilik hedefimin bu olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca, Strateji olarak çok çeşitli farklı kripto paralara yatırım yapıyorum.

O’Leary, hükümetlerin kripto para birimlerini yasaklayıp yasaklayamayacağı konusundaki görüşünü de paylaştı. Biliyorsunuz ki kripto paraların regülasyonlardan dolayı bazı ülkelerle başı dertte. Hükümetler Bitcoin’i bitirebilir mi? Bitcoin durdurulabilir mi? Şeklindeki sorulara Kevin O’Leary şu şekilde cevap verdi:

Bu bence harika bir tartışma. Kripto paralar sadece kripto para olmaktan çıktı. Hepsinin ekosisteme sağladığı faydalar var. Merkeziyetsiz finans (DeFi) oldukça ilgi çekici. ABD hükümetinin, her türlü merkezi ve merkeziyetsiz finans sistemindeki gelişmelerin öne çıkardığı yeni çevrim içi ödeme sistemleri ve hizmetlerinin geliştirilmesinde geride kalmak istediğini düşünmüyorum.

Kevin O’Leary, kripto paraların yok olacağını düşünmediğini söyleyebiliriz. O’Leary ayrıca çok fazla popüler blok zincirlerinin oluştuğunu hepsinin farklı amaçları olduğundan da bahsetti. Bunun yanında bir de NFT çılgınlığına dikkat çeken ünlü televizyon sunucusu, NFT’lerin çok hızlı büyüyeceğini düşünüyor.

Bitcoin mi? Altın mı?

O’Leary, altına hala sahip olduğunu ve portföyünde bulunduracağını söyledi. Altın ve Bitcoin’i aynı kefeye koymayan O’Leary bunlardan birini seçmek zorunda olmadığına inanıyor. Televizyon sunucusu son olarak şunları söyledi:

Altın 2000 yıldır bu piyasada ve Romalılar bile altın biriktiriyordu. Portföyümde altın hep olacak.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar