Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61931.95
1.27%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2996.73
0.54%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $33.68
-1.23%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $543.5
-0.51%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Kevin O’Leary’nin Portföyünün Yüzde 10’u Kripto Paralardan Oluşuyor!

Shark Tank yıldızı Kevin O’Leary, Bitcoin ve diğer kripto para birimleri hakkında konuştu!

Clock
Paylaş
Kevin O’Leary’nin Portföyünün Yüzde 10’u Kripto Paralardan Oluşuyor!

Shark Tank yıldızı Kevin O’Leary, diğer adıyla Mr. Wonderful, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine portföyde nasıl yer verileceği konusunda bazı önerilerde bulundu. Kripto paraların bir hayranı olduğunu söyleyen O’Leary, portföyünün %10’unun kripto paralardan oluştuğunu açıkladı.

728×90 muhabbit - Kevin O'Leary'nin Portföyünün Yüzde 10'u Kripto Paralardan Oluşuyor!300x250 muhabbit - Kevin O'Leary'nin Portföyünün Yüzde 10'u Kripto Paralardan Oluşuyor!

Kevin O’Leary’nin Yeni Kripto Para Yatırımcıları İçin Bazı Tavsiyeleri Var!

Shark Tank yıldızı Kevin O’Leary, bu ayın başlarında yayınlanan Bitcoin Magazine ile yaptığı röportajda, Bitcoin ve kripto para alanına ilk kez giren yatırımcılara bazı önerilerde bulundu.

kevin o leary Röportaj

İlk olarak O’Leary’ye şu soru yöneltildi: Bitcoin’i merak eden veya kripto paralarla yeni tanışan insanlar için herhangi bir tavsiyeniz var mı?

Kevin O’Leary şu şekilde cevapladı:

Onlara bu dijital varlığı keşfetmelerini gerçekten tavsiye ediyorum. Bunu yapmanın en kolay yolu bir yerden başlamak. Merkezi bir borsadan mı satın alacaksınız? Yoksa merkeziyetsiz borsaları mı kullanacaksınız? Tüm seçenekleri deneyin, deneyimleyerek öğrenin.

Bitcoin ile ilgili olan şey, onunla nasıl çalışacağınızı öğrenmeniz gerektiğidir. BTC’ye sahip olmanın birçok farklı yolu var!

Daha sonra Shark Tank yıldızı sözlerine şu şekilde devam etti:

25 yaşındaki oğlum artık Bitcoin sahibi olmanın tüm yollarını araştırıyor. O gelecek nesildir ve her şeyi araştırarak kendi başına yaptı. Hiç banka şubesine gitmedi. Asla bir bankaya girmiyor çünkü sadece Bitcoin ile ilgileniyor.

Kripto para camiasının harika bir evren olduğunu söyleyen O’Leary, aynı zamanda BTC’nin harika bir dijital varlık olduğunu düşünüyor. O’Leary şu şekilde vurguladı:

Eğer bir yatırımcıysanız, BTC sahip olmanız gereken bir varlıktır. Sonrası buna nasıl sahip olmak istediğinizle ilgilidir. Ama en başta her şey eğitimle ilgili…

Ayrıca O’Leary, ”sadece üç veya dört saat araştırarak, Bitcoin’in ne olduğu, nasıl çalıştığı ve onu nasıl satın alacağınızı öğrenebilirsiniz” dedi.

Shark Tank yıldızı sahip olduğu tüm kripto paraları açıklamadı. Ancak Bitcoin, Ethereum ve USDT/USDC sahip olduğunu doğruladı. Kripto paralara 2017’de giriş yapan O’Leary, çok fazla Ethereum’a sahibi olduğunu da belirtti.

Mr. Wonderful portföyündeki kripto para oranını yavaş yavaş yükseltti. Senenin başında portföyünün %3’ü kripto paralardan oluşuyordu. Hedefi ise yıl sonuna kadar %7’ye ulaşmaktı. Ancak, şu anda sahip olduğu birçok varlığın değer kazanması nedeniyle, bugün portföyünün neredeyse %10’u kripto paralardan oluşuyor.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar