Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65139.88
1.28%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3463.41
0.89%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.34
1.25%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $577.2
0.70%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Konami, Resella NFT Platformu için Avalanche’ı Seçti

Clock
Paylaş
Konami, Resella NFT Platformu için Avalanche’ı Seçti

Japon eğlence ve oyun devi Konami Group’un dijital kolu olan Konami Digital Entertainment, NFT platformu Resella’yı geliştirmek için Avalanche blockchain teknolojisini kullanacağını duyurdu. Bu adım kullanıcılar için verimliliği artırmayı ve maliyetleri düşürmeyi hedefliyor. Avalanche Subnet ve Ava Labs’ın AvaCloud Web3 başlatma hizmeti ile desteklenen Resella, kullanıcılar için sıfır işlem ücreti ve tutarlı işlem hızları sağlamayı amaçlıyor.

728×90 muhabbit - Konami, Resella NFT Platformu için Avalanche'ı Seçti300x250 muhabbit - Konami, Resella NFT Platformu için Avalanche'ı Seçti

Konami’den NFT Platformu Resella’ya Avalanche Blockchain Desteği

Geçen yıl tanıtılan Resella platformu, hem geliştiricilerin hem de kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştı. Geliştiricilere uygulamalarında NFT’leri sorunsuz bir şekilde tasarlama, ihraç etme ve ticaretini yapma imkanı sunarken, kullanıcılara da daha iyi bir pazar yeri deneyimi sağlamaktadır.

Konami, Resella’nın Web3 ekosistemi içinde yeni sosyal deneyimlere öncülük ettiğini ve kullanıcı etkileşimini artırmak için çeşitli hizmetler arasında sorunsuz entegrasyon sağladığını belirtti.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar