Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65383.99
-1.43%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3432.4
-4.36%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.47
-10.66%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $594.7
-1.91%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Kripto Para Borsası Binance Avustralya Cephesinde Hareketlilik Yaşanıyor!

Kripto para borsası Binance cephesinde hareketlilik yaşanıyor!

Clock
Paylaş
Kripto Para Borsası Binance Avustralya Cephesinde Hareketlilik Yaşanıyor!

Kripto para borsası Binance’in Avustralya kolu Binance Avustralya’da Bitcoin fiyatı 22 bin dolara düştü. Hatırlayacağınız üzere 18 Mayıs 2023 tarihinde Binance’in Avustralya kolu, Avustralya doları (AUD) yatırma işlemlerini askıya aldığını kamuoyuna duyurmuştu. Bu karar ile birlikte Binance kullanıcıları 1 Haziran 2023 tarihi itibarıyla popüler ödeme hizmeti PayID ile de Avustralya doları çekimleri yapamayacaklardı. Binance Avustralyalı müşterilerini 31 Mayıs 2023 tarihinden sonra borsada kalan AUD’nin otomatik olarak USDT’ye dönüştürüleceği konusunda da uyarıda bulunmuştu.

728×90 muhabbit - Kripto Para Borsası Binance Avustralya Cephesinde Hareketlilik Yaşanıyor!300x250 muhabbit - Kripto Para Borsası Binance Avustralya Cephesinde Hareketlilik Yaşanıyor!

Avustralyalı Yatırımcılar Panik Halinde!

Borsanın bu duyuruları sonrası yatırımcılar ellerinde bulunan BTC’leri bir an önce nakite çevirmek isteyince, borsada Bitcoin 34.800 Avustralya dolarına kadar çekildi. Bu değerde ortalama 22 bin dolar seviyelerine denk geliyor. Bitcoin’in yanı sıra birçok kripto paranın fiyatı da, yerel para birimi olan AUD paritesinde önemli derecelerde düşüş yaşadı.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar