Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $70072.01
-1.31%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3779.99
2.76%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $41.05
2.93%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $616.9
3.09%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Kripto Para Borsası Bittrex İflas Başvurusu Yaptı

Bittrex, ABD’de kayıtlı olan şirketi Bittrex Inc. için Bölüm 11 iflas başvurusunda bulundu.

Clock
Paylaş
Kripto Para Borsası Bittrex İflas Başvurusu Yaptı

Kripto para borsası Bittrex; mart ayı sonunda yaptığı duyuruda, regülasyon konusundaki belirsizlikleri ve yasal düzenlemelerin netleşmemesini gerekçe göstererek, ABD’deki faaliyetlerini sona erdirme kararı aldığını açıklamıştı.

Şirket haber ajanslarına düşen son bilgilere göre ise, ABD’de kayıtlı olan şirketi Bittrex Inc. için Bölüm 11 iflas başvurusunda bulundu. Bittrex, daha önceki açıklamasında sadece ABD’deki müşterilerine hizmet vermeyi durduracağını, ancak uluslararası faaliyetlerine devam edeceğini belirtmişti. Bittrex’in ABD dışındaki faaliyetleri ise Bermuda’da kayıtlı olan Bittrex Global Ltd. şirketi üzerinden yürütülüyor.

728×90 muhabbit - Kripto Para Borsası Bittrex İflas Başvurusu Yaptı300x250 muhabbit - Kripto Para Borsası Bittrex İflas Başvurusu Yaptı

İlginizi çekebilir: Bittrex, ABD faaliyetlerini Durduruyor!

SEC, Bittrex’i Uyarmıştı!

SEC; Bittrex’e platformunda ALGO, OMG, DASH, TKN gibi varlıkları kayıt dışı menkul olarak bulundurduğu ve alım satımına aracılık ettiği gerekçesiyle Wells bildirimi göndermişti. Arkasından da SEC tarafından borsaya dava açılmıştı. Ancak Bittrex dava süreci başlamadan önce ABD’deki faaliyetlerini resmi olarak sonlandıracağını duyurmuştu.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar