Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $62288.71
2.28%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3439.34
2.26%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $43.28
1.62%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $409.8
1.26%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Kripto Para İş İlanları 2021 yılında Yüzde 395 Arttı!

San Francisco, Austin, New York City, Miami ve Denver’daki kripto para iş ilanları oldukça popüler.

Clock
Paylaş
Kripto Para İş İlanları 2021 yılında Yüzde 395 Arttı!

Yapılan araştırmalara göre; LinkedIn platformundaki kripto para ile ilgili iş pozisyonları bir önceki yıla göre yaklaşık dört kat arttı. COVID ile beraber gelen pandemi süreci, teknoloji alanındaki büyümeyi tetikleyen sebeplerden birisiydi. Teknoloji alanındaki iş ilanları ise yaklaşık 2 kat arttı.

Binance BannerBinance Banner

Yapılan araştırmaya göre; Bitcoin, Ethereum, blok zinciri ve kripto para gibi terimler içeren iş ilanları %395 arttı. Bu ilanların çoğu, yazılım ve finans pozisyonları için açıldı. Ancak LinkedIn üzerinde muhasebe, danışmanlık ve bilgisayar donanımı gibi profesyonel hizmetlere yönelik artışlar da gerçekleşti.

İş arayanlar daha çok metropollere başvuru yapıyor!

2021 yılında LinkedIn platformu üzerinde blok zinciri geliştiricileri ve bilgisayar mühendisleri için açılan iş ilanları çok fazlaydı. San Francisco, Austin, New York City, Miami ve Denver’daki kripto para iş ilanları oldukça popüler durumda.

Kripto para piyasası son 1 yıl içinde güzel bir yükseliş gerçekleştirdi. Sizce bu yükseliş sona erdiğinde açılan iş ilanları hala artmaya devam edebilecek mi?

Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar