Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67131.48
0.51%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3499.14
-0.04%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.42
10.52%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $599.5
0.82%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Lamborghini Uzay Temalı NFT Koleksiyonu Çıkaracak!

Lamborghini, Space Time Memory adında uzay temalı bir NFT koleksiyonu çıkaracak!

Clock
Paylaş
Lamborghini Uzay Temalı NFT Koleksiyonu Çıkaracak!

Efsanevi süper otomobil üreticisi Lamborghini, önümüzdeki aylarda Space Time Memory adlı bir NFT koleksiyonunu piyasaya sürecek. Otomobil firması, NFT koleksiyonunun tasarımı için İsviçreli sanatçı Fabian Oefner ile anlaştı. Oefner; zaman, mekan, uzay ve gerçeklik üzerine çalışmalar yapan bir sanatçı olarak biliniyor.

728×90 muhabbit - Lamborghini Uzay Temalı NFT Koleksiyonu Çıkaracak!300x250 muhabbit - Lamborghini Uzay Temalı NFT Koleksiyonu Çıkaracak!

Oefner konuyla alakalı şunları söyledi:

Bu projeyi yaratırken dijital ve fiziksel dünyanın kesiştiği noktaya odaklandım. Fiziksel ve gerçek olan bir otomobil, hiç var olmayan dijital bir sanata dönüşüyor.

space cover 915 1200x530 - Lamborghini Uzay Temalı NFT Koleksiyonu Çıkaracak!
Lamborghini NFT

Fabian Oefner, NFT’leri oluşturmak için yaklaşık 2 ay bu koleksiyon üzerine çalıştı. Arabaları daha iyi anlamak isteyen Oefner, gerçek bir arabanın 1.500’den fazla parçasının fotoğrafını çekti.

space 01 295 557x600 - Lamborghini Uzay Temalı NFT Koleksiyonu Çıkaracak!
Space Key

Lamborghini Space Key

NFT’lerle beraber şirketin 5 adet Space Key‘i de satışa çıkarılacak. 2020 yılında Uluslararası Uzay İstasyonu araştırma projesi yürüten Lamborghini, karbon fiber elementlerden oluşan Space Key’i uzay istasyonuna göndermişti. NFT satın alan kullanıcılar QR kod üzerinden Space Key’ine erişebilecek.

İlginizi Çekebilir: Las Vegas’taki Bir Galeri Bitcoin Kabul Ediyor

Lamborghini, 5 NFT’lik koleksiyonun ilkini şubat ayında açık artırmayla satışa sunacak. Her müzayede 75 saat 50 dakika sürecek. Bunun sebebi ise Apollo 11’in dünyadan ayrılıp ayın yörüngesine girmesinin tam 75 saat 50 dakika sürmesidir.

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar