Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67122
-0.13%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3460.96
-1.31%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.9
1.43%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $592
-1.40%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Layer One X NFT Rozetleri Nedir? Nasıl Kazanılır?

Rozetleriniz size özel özellikler sunar ve kalıcı olarak L1X kimliğinizle bağlantılıdır.

Clock
Paylaş
Layer One X NFT Rozetleri Nedir? Nasıl Kazanılır?

L1X’in NFT Rozetleri; daha fazla güvenlik, daha iyi veri kontrolü ve özelleştirilmiş deneyimler sunarak kripto cüzdanınızla etkileşiminizi kolaylaştırıyor.

L1X NFT Rozetleri Hakkında

NFT Rozetleri ile etkileşimde bulunduğunuz kripto cüzdanı, dApp’lar, blok zincirleri ve daha fazlasıyla nasıl etkileşimde bulunduğunuzu kökten değiştirebilirsiniz. NFT Rozetlerini, blok zincir dünyasında size ait bir dijital cüzdan aracı kutusu gibi düşünebilirsiniz.

728×90 muhabbit - Layer One X NFT Rozetleri Nedir? Nasıl Kazanılır?300x250 muhabbit - Layer One X NFT Rozetleri Nedir? Nasıl Kazanılır?

Rozetleriniz size özel özellikler sunar ve kalıcı olarak L1X kimliğinizle bağlantılıdır. Satılamazlar, çünkü L1X kimliğinizin bir parçasıdır. NFT Rozetleri, yalnızca L1X cüzdanınızı kullandığınızda kullanıma açılır.

Tıpkı dijital bir kasa gibi verilerinizi ve cüzdanınızı güvenli bir şekilde kilitlemeye yardımcı olur. NFT Rozetlerini, sadece kendinizin açabileceği yüksek teknolojili bir kasa gibi düşünün. Rozetler, sizi korumak için ek bir koruma katmanı eklerken kötü niyetli kişilerden uzak durmanıza yardımcı olur.

NFT Rozetleriniz ile kuralları siz koyarsınız, kendi verilerinizin patronu olursunuz. Ne göstereceğinizi veya neyi gizleyeceğinizi siz seçersiniz. Rozetleri, güvenlik görevlileri veya özel bilgilerinize giriş kapıları gibi hayal edebilirsiniz.

Kazanılan veya satın alınan her rozet artık sizin bir uzantınız olur ve kripto içinde özelleştirilmiş deneyimlere sahip olmanıza olanak tanır. Geliştiriciler ve projeler ise, L1X’in NFT Rozetleri SDK’sını kullanarak, L1X cüzdan sahiplerine yeni bir etkileşim yolu sunar. Bu, özel bir VIP geçiş kartına sahip olmak gibidir.

Ayrıca belirtmemiz gerekir ki, erken dönem L1X kullanıcıları ve halka açık satışa katkıda bulunanlar (1000 ABD doları’nın üzerinde) otomatik olarak rozet kazanırlar.

İlginizi çekebilir: Layer One X (L1X) Coin Nedir?

Şu anda hangi L1X NFT Rozetleri mevcut

I’m An OG: Bu rozeti onurla gösterebilirsiniz. Bu NFT Rozetinin bir faydası yoktur, sadece daha çok övünme hakkı ve erken bir L1X katılımcısı olduğunuzu kanıtlamak içindir.
Halka Açık Satış Öncüsü: Bu rozeti onurla gösterebilirsiniz. Bu NFT Rozetinin de bir faydası yoktur ancak daha çok övünme hakkı ve halka açık satışa katıldığınızı kanıtlamak içindir.
Early Access (Erken Erişim): L1X’ten gelecek tüm ürün ve hizmetlere erken erişim elde edersiniz.
Peer-to-Peer (Eşler Arası Ticaret): Bu NFT Rozeti ile Mainnet Beta sırasında eşler arası ticaret işlevine erken erişim sağlayabilirsiniz. Bu konuda daha fazla detayı yakında paylaşacağız.


L1X cüzdanını indirdikten sonra, katkınıza bağlı olarak görmeniz gereken rozetler şunlardır:

Özel/Satış Öncesi Katkıda Bulunanlar: Tüm “I’m An OG”, “Early Access” ve “Peer-to-Peer” NFT Rozetlerini alacaksınız. Aynı şekilde, halka açık satışta 1000 USD katkıda bulunursanız, “Halka Açık Satış Öncüsü” NFT Rozeti almaya hak kazanırsınız.


Halka Açık Satışa Katkıda Bulunanlar >= 1000 USD: Halka açık satışa 1000 ABD Doları (USD) katkıda bulunan kişiler “Halka Açık Satış Öncüsü” ve “Peer-to-Peer” NFT Rozetlerini alacaktır.


Halka Açık Satışa Katkıda Bulunanlar < $1000 USD: Halka açık satışa 1000 ABD Doları (USD) katkıda bulunan kişiler yalnızca “Halka Açık Satış Öncüsü” NFT Rozeti alacaktır.

İlginizi çekebilir: Layer One X (L1X) Satın Alım Rehberi

NFT Rozetlerinin üç temel türü

NFT Rozetleri, kripto varlık dünyasındaki yeni anahtar zincirlerinizin bir parçasıdır. L1X cüzdan deneyiminin üç temel rozet türü aşağıda listelenmiştir:

İzinler – Yeni cüzdan özelliklerini keşfeden ilk kişilerden olmak ister misiniz? İzin rozetleri bunu yapmanıza olanak tanır. Favori projeleriniz veya geliştiricileriniz tarafından verilen bu tür rozetler, belirli sayfaları görüntülemenizi, bazı avantajlar elde etmenizi veya bir dApp’in özel özelliklerini kullanmanızı sağlar.

Güçlendirmeler (Ek Özellikler) – Bu rozetleri, favori kripto projelerinizden hediyeler, özel promosyonlar ve daha fazlası için altın biletiniz gibi düşünün. En havalı kripto partilerine VIP geçiş kartınız gibi!

Profiller – Bu rozetler; en sevdiğiniz dApp’ler, Dex ve oyunlarla bağlantı kurduğunuzda koruma katmanları eklemekle ilgilidir. Kişisel kripto korumanız gibidirler. Profil rozetleri ile tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun özelleştirilmiş bir kripto deneyimine sahip olabilirsiniz.

Layer One X Türkiye Twitter hesabını buradan takip edebilirsiniz.

Layer One X Telegram grubuna buradan katılabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar