Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64493.01
-3.54%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3402.55
-4.22%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.91
-11.51%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $579.2
-4.89%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

METAVERSE

Ledger, Metaverse’teki Kripto Para Eğitimini Desteklemek İçin The Sandbox İle Ortaklık Kurdu!

Fransız kripto para cüzdan şirketi Ledger, The Sandbox’ın metaverse’ünü kullanarak insanları kripto para güvenliği konusunda eğitecek.

Clock
Paylaş
Ledger, Metaverse’teki Kripto Para Eğitimini Desteklemek İçin The Sandbox İle Ortaklık Kurdu!

Kripto para donanım cüzdanı Ledger, metaverse’te kripto para eğitimini teşvik etmek ve sağlamak için The Sandbox ile ortaklık kurdu.

Ledger’ın Baş Deneyim Sorumlusu Ian Rogers, 4 Nisan 2022 Pazartesi günü, bir NFT konferansında ortaklık haberi duyurdu. Yeni ortaklıkla beraber metaverse dünyasını daha güvenli hâle getirmeyi hedefleyen Sandbox, aynı zamanda Ledger’ın insanları kripto para hakkında eğitmesi için bir yer sağlamayı hedeflediğini açıkladı.

728×90 muhabbit - Ledger, Metaverse'teki Kripto Para Eğitimini Desteklemek İçin The Sandbox İle Ortaklık Kurdu!300x250 muhabbit - Ledger, Metaverse'teki Kripto Para Eğitimini Desteklemek İçin The Sandbox İle Ortaklık Kurdu!

Rogers, The Sandbox’a ve şirketin Kurucu Ortağı ve Baş Operasyon Sorumlusu Sebastien Borget’e bu fırsat için teşekkür etti. Ledger, ortaklığın bir parçası olarak SAND sahiplerine özel Ledger Nanos sağlayacağını belirtti.

Rogers, ortaklığın en önemli bölümünün insanları kripto para güvenliği konusunda eğitmek istediğini belirtti ve şunları söyledi:

Gerçek şu ki, kripto para konusunda eğitimli olan insanlar genelde Ledger müşterisi oluyor. Bu yüzden, tüm insanların güvende olmaları için ihtiyaç duydukları eğitime sahip olduklarından emin olmak istiyoruz. Kripto para güvenliği konusunda eğitimli olunması insanı gerçekten özgürlük kılıyor. Ama bunun aynı zamanda büyük bir sorumluluk olduğunu belirtmemiz gerekir. Bu yüzden bu konunun ne kadar ciddi olduğunu herkes anlamalıdır.

Ledger sözcüsü, şirketin daha sonraki bir tarihte ortaklık hakkında daha fazla ayrıntı açıklayacağını söyledi.

metaverse muhabbit - Ledger, Metaverse'teki Kripto Para Eğitimini Desteklemek İçin The Sandbox İle Ortaklık Kurdu!

Ledger Nedir?

Ledger, bir kullanıcının özel anahtarlarını depolamak için tasarlanmış USB’ye benzer bir görünümüne sahip olan dünyanın en büyük donanım kripto para cüzdanı sağlayıcılarından biridir.

Fransız şirket, faaliyetlerini kripto para birimlerinin ötesine geçerek değiştirilemez tokenları (NFT) desteklemek için çalışmalara başladı. Mart ayının başlarında Ledger, NFT’leri destekleyen yepyeni bir donanım cüzdanı olan Ledger Nano S Plus’ın sınırlı sayıda piyasaya sürdüğünü duyurmuştu.

Daha fazla Metaverse Haberleri için: Metaverse Nedir?

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar